МОЗ оприлюднив нові списки країн, які підпадають до зеленої та червоної зон

11 августа 2020, 14:53
 

Українці тепер можуть відвідувати на п'ять країн більше. Світ поступово відкриває кордони. Вже оприлюднені нові списки держав звідки можна повертатись без самоїзоляції.

Мінохорони здоров'я оновили список країн червоної та зеленої зони. Тепер українцям можна буде відвідувати плюс 5 держав. Про це йдеться у повідомлені прес-служби Державного агентства розвитку туризму в Україні.
 
Австрія, Грузія, Литва, Словаччина, Канада знову «зелені» для України. Інформація щодо країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: Албанія, Болгарія, Чорногорія у червоній зоні. У зеленій зоні залишається Єгипет, Туреччина та Хорватія. Нагадуємо, що після повернення з відпочинку у країнах «червоної зони» українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.
 
А от що робити з турами, які були придбані до карантину, то тут, розповідають у туристичній компанії, все залежить від категорій під яку підпадає сплачена поїздка. Їх ділять на два типи: перший - це пакетний тур, що був придбаний через туроператора. Тут, пояснюють фахівці, багато чого залежатиме від тієї чи іншої компанії. Але, є можливість перебронювати ці тури або ж на цей рік, або ж на наступний. Також компанії можуть депонувати кошти, тобто вони залишаються на рахунку оператора. В подальшому є можливість їх використати на наступний тур. І друга категорія - це такі, де є авіаквитки та готель. Тут, пояснюють у туркомпанії, ситуація не така однозначна. 
 
Наталя Шишкіна директор туристичної компанії
 
Здесь мы уже говорим о том, как реагирует авиакомпания. То есть авиакомпании на сегодняшний день, тоже в большинстве своем выдают ваучер вам. Чуть-чуть больше, чем есть - на 125%. Вы можете, опять же, его использовать, но как правило это до конца 2021 года. А вот с отелями - отели все ведут себя по-разному. Кто-то делает возвраты, кто-то делает опять же депонирование, перенос. То есть это уже каждый отель решает для себя. Общей какой-то системы - ее на сегодняшний день тоже нет.
 
Далі, якщо клієнт захоче розморозити свій тур, то компанії можуть пропонувати чіткий алгоритм дій. 
 
Наталя Шишкіна директор туристичної компанії 
 
С теми клиентами, кто выбирает вариант депонирования, с ними подписывается допсоглашение. Мы тогда уже посмотрим, что будет, какие направления будут доступны и посмотрим свой график сочетаемых отпусков, придем и используем те деньги, которые есть. То есть, вы просто приходите и по сути, как бы, бронируете новый тур и ваши денежные средства, туда защитаются.
 
А що ж стосується сум за новий відпочинок, то тут розповідають фахівці,  враховуватиметься оплачена раніше вартість тура і про повернення клієнтам коштів у вигляді грошей мова не йде. 
 
Наталя Шишкіна директор туристичної компанії 
 
Если вы выберете тур, который будет полностью совпадать с вашим ранее оплаченным туром, то здесь ничего. Если конечно вы выберете, что-то на большую сумму - то остаток вы доплачиваете уже. Если будет тур стоить дешевле, то вы выбираете часть депозита, а остаток остается например на ваш следующий тур.
 
Також при виборі нового туру, фахівці просять враховувати той факт, що різні компанії можуть висувати власні вимоги щодо тієї чи іншої ситуації. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу