Перевір свого бізнес-партнера на борги

10 августа 2020, 14:15
 

У податковій службі Україні нововведення. Тепер можна дізнайся більше про свого партнера по бізнесу. А саме про його борги.

Перевір свого бізнес-партнера на борги. Відтепер на офіційному сайті податкової служби України з’явився сервіс, за допомогою якого можливо дізнатися інформацію про наявність податкового боргу у платника. Алгоритм дій наступний:
 
Інструкція з пошуку
 
Для цього потрібно ввести код єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.
 
На сайті вказано інформацію про наявність боргу платника податку по Україні в цілому. В приватній частині електронного кабінету в меню «стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунів по сплаті податків, зборів та інших платежів. У зазначеному меню буде відображено звіт що містить наступну інформацію по кожному виду платежу
 
види платежів
 
Орган ДПС, назва податку (платежу), платіж (код), МФО банку, бюджетний рахунок по кожному виду податку (платежу) на поточну дату, нараховано/зменшено - сплачено в бюджет, повернуто з бюджету, пеня, недоїмка, переплата, залишок несплаченої пені.
 
Тож, обравши один з вищенаведених податків, шукач отримує детальну інформацію по інтегрованій картці платника за обраним податком у розрізі проведених операцій.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу