Подарункові сертифікати у СІЗО вже придбали 11 українців

7 августа 2020, 14:26
 

Послуга платних камер у слідчих ізоляторах користується попитом серед українців. До держбюджету вже надійшло майже півмільйони гривень від користування VIP-місцями в установах.

Українці почали активно користуватися камерами з поліпшеними умовами у слідчих ізоляторах. Починаючи з травня цією послугою скористалися у 13 установах, повідомили у Міністерстві юстиції. 
 
За користування платними камерами в слідчих ізоляторах різних міст України вже сплачено понад 454 тисячі гривень. Найбільші суми було сплачено за користування платними камерами Київського слідчого ізолятора, Полтавської установи виконання покарань та Запорізького слідчого ізолятора. Ці три установи разом отримали понад 365 тисяч гривень.
 
Також попитом користуються подарункові сертифікати на перебування у VIP-камерах. Цю послугу Мін'юст запустив два тижні тому і за цей час українці придбали 11 сертифікатів на суму понад 25 тисяч гривень.
 
Міністр юстиції Денис Малюська зазначив, що проект триватиме до тих пір, поки держава не назбирає достатню кількість коштів на поліпшення умов, у яких перебувають ув'язнені. 
 
Денис Малюська міністр юстиції України
 
Безкоштовне утримання, передбачене законодавством, це 2,5 кв.м. на особу, харчування і умови в звичайних камерах. Так само як і у всіх паралельних системах, де забезпечення надається державою, в тому числі в системі охорони здоров’я чи комунального транспорту. Те, що надлишок – за це потрібно доплатити. Така система буде функціонувати рівно до того часу доки ми не доведемо до ладу усі слідчі ізолятори. Як тільки у нас буде ремонт і приблизно однакові умови для усіх, тоді цей проект закриємо і у нас платних камер не буде. 
 
За словами міністра, найбільший попит на платні камери у СІЗО у столиці, але чиновки користуватися послугою поки не квапляться.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу