Ще один медзаклад Харкова поповнився сучасним обладнанням від благодійників

7 августа 2020, 14:17
 

Завдяки підтримці Благодійного фонду народного депутата України Дмитра Шенцева госпіталь Національної поліції України отримав апарат штучної вентиляції легенів, який у нинішній ситуації дуже необхідний.

Госпіталь Нацполіції України, що у Харківській області, хоча і не визначений як опорна лікарня для хворих на COVID-19, наразі, як і всі медзаклади, працює в режимі готовності до прийому таких пацієнтів. І на першому плані не тільки професіоналізм тутешніх фахівців, а й гідне медичне оснащення, яке потребує постійного удосконалення. Тому апарат штучної вентиляції легенів був як ніколи на часі. По допомогу звернулись до Благодійного фонду Дмитра Шенцева. І отримали обладнання. 
 
Наталія Вовчинська начальник госпіталю ДУ "ТМО МВС України по Харківській області"
 
Аппарат замечательный, современный. Может использоваться в связи со своими техническими характеристиками для оказания многих видов респираторной поддержки. т.е. его можно использовать прикроватно для больных с пневмонией, для сердечно-лёгочной реанимации, в период операционный. Т.е. он настолько многофункциональный, что мы просто рады безумно этому. Слова огромной благодарности нашему уважаемому депутату, что в такое трудное время нашли время откликнулись на наши проблемы. 
 
Лікарі запросили зокрема народного депутата упевнитися, що апарат ІВЛ вже готовий до роботи. Розмістили його в палаті безпосередньо біля операційної і в деталях розказали про його, як вони кажуть, надможливості, що дуже потрібно, особливо зараз, в період масштабної кампанії боротьби з COVID-19. Розуміючи це, зазначив нардеп, Благодійним фондом Дмитра Шенцева для медзакладів Харківщини був придбаний не один такий апарат.  
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Мы поставили ИВЛ и в областные больницы, и в городские и безусловно пришла очередь выполнить обещание и Национальной полиции. Это постоянная работа. Я ещё раз говорю, это лишний и лучший пример того, что жизнь такова, что сегодня особенно перед такими вызовами внешними как пандемия, внешняя угроза, здесь не до политических предпочтений. Здесь нужно объединить всем усилия. 
 
На передовій у боротьбі з пандемією і працівники Нацполіції. Вони як і медики потребують підтримки, бо також знаходяться в зоні ризику інфікування через велику кількість контактів. 

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу