Електронні послуги у ЦНАП користуються все більшим попитом

5 августа 2020, 14:17
 

Наразі Центри надання адміністративних послуг у Харкові приймають відвідувачів за попереднім електронним записом. Отримати довідки можна також в електронному вигляді, як і засвідчити свою особу електронним паспортом. Вікторія Китайгородська, директорка відповідного Департаменту Харківської міськради, розповіла про роботу центру під час карантину.

В зв’язку з продовженням карантину Центри надання адміністративних послуг приймають відвідувачів за попереднім записом в електронній черзі. Зареєструватись на прийом можна за допомогою телефону або через веб-портал центру.
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адмінпослуг і споживчого ринку 
 
Все граждане, которым по каким-либо причинам не удалось зарегистрироваться, обращаются непосредственно в центр, где администраторы помогают осуществить предварительную запись, а также провести консультацию.
 
На сьогоднішній день у Харкові працюють всі 11 Центрів надання адміністративних послуг. І кількість відвідувачів меншою під час карантину не стала, зазначає директор Департаменту. Щодня тут обслуговується  від 3 до 4 тисяч людей. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адмінпослуг і споживчого ринку 
 
Мы работаем в том же графике: понедельник – середа с 9 до 18, вторник-четверг с 9 до 20. Пятница – 9-16:45. А также 2 центра, которые расположены на Гимназической набережной и Трактростроителей работают по субботам с 8 до 15:45.
 
До речі, все більшим попитом користуються електронні послуги. Наприклад, засвідчити свою особу можна за допомогою електронного паспорту. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адмінпослуг і споживчого ринку 
 
Наиболее популярные услуги, такие как справка с места проживания либо справка о составе семьи, можно получить в электронном виде через портал электронных сервисов города Харькова. И мы видим определенную динамику – всё больше людей пользуются электронными сервисами.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу