Виплата допомоги на дітей через карантин припинена

4 августа 2020, 13:44
 

З 1 вересня виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям припиняються. Про це повідомили у Кабінеті міністрів України.

Послаблення карантину дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність, говорять в Уряді. Тож, Кабінет Міністрів  з вересня припиняє виплачувати допомогу фізичним особам-підприємцям на дітей до 10 років, яку було призначено на час карантину, введеного у зв’язку з епідемією в Україні коронавірусної хвороби Covid-19. 
 
Виплати у рамках державної програми надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Загалом з квітня по липень 2020 року 83 тис. фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей. 
 
Міністерство соціальної політики України
 
В умовах жорстких карантинних обмежень державну підтримку насамперед потребували фізичні особи-підприємці, оскільки їх діяльність була тимчасово обмежена. Найбільш уразливими стали сім’ї з дітьми.
 
Виплати від держави підприємці отримували через те, що карантин обмежив їхню діяльність, адже багато галузей бізнесу кілька місяців не працювали взагалі. Зараз же більшість підприємств відновили свою діяльність, зазначають у Мінсоцполітики.
 
Міністерство соціальної політики України
 
Про покращення умов провадження підприємницької діяльності свідчить також збільшення кількості громадян, які зареєструвались фізичними особами-підприємцями. Так, у червні - першій половині липня поточного року чисельність фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, збільшилась майже на 5 тисяч.
 
Тому Кабінет міністрів ухвалив постанову припинити виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям з вересня цього року. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу