Університети можуть вирішити самі, чи навчати дистанційно – уряд

31 июля 2020, 12:56
 

До початку нового навчального року залишається все менше часу. І вищі навчальні заклади вже розпочали підготовку до нього. А коли і в якій формі студенти підуть на пари, вирішуватимуть у самому університеті.

Підготовка до нового навчального року вже розпочалась. Урядовці країни зазначили, відповідно до закону про ВИШі, університетам дозволено самостійно визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес. Ухвалювати ці питання буде вчена рада закладу.
 
Денис Шмигаль прем'єр-міністр України
 
В Україні фактично один мільйон двісті тисяч студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей
 
Тож, за рекомендаціями кабінету міністрів заклади вищої освіти повинні планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. У разі сприятливої епідеміологічної ситуації, міністерство освіти рекомендує наступний розклад:
 
міністерство освіти і науки України 
 
- Для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;
 
- Для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року
 
- Для студентів ОС Магістр першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року
 
Отже, враховуючи вищенаведені дані, Денис Шмигаль резюмував - навчальний рік по всій території України вцілому розпочнеться вчасно – першого вересня.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу