Цьогоріч згідно з дослідженям на 20% менше українців планують поїхати у відпустки

31 июля 2020, 13:32
 

Туристичний сезон в Україні цьогоріч, як і в більшості країн світу, розпочався із запізненням та з численними обмеженнями для індустрії. Представники однієї із дослідницьких компаній запитали в українців про їхні плани на відпочинок у 2020-му.

Цьогоріч на двадцять відсотків менше українців планують поїхати у відпустки. Це у порівнянні з 2019-му. Минулоріч шістдесят відсотків співвітчизників, люди віком 18-60 років, які мешкають у містах з населенням більше п'ятдесяти тисяч жителів, відпочивали. Нині такі плани мають лише сорок відсотків громадян.
 
Ті, хто планують відпочинок на 2020, робитимуть це виключно за власні кошти – 42% вже відклали на відпочинок та 42% ще планують заробити. Відсоток людей, які планують відпочинок в кредит (банки, родичі) невеликий – лише 4%.
Основні причини відсутності планів на відпочинок в 2020 в українців: брак коштів (55%) та страх захворіти на коронавірус (49%).
 
Україна – найпопулярніший напрямок для відпочинку. За нею – Туреччина, Єгипет, Польща, Іспанія, Греція та Болгарія. Що цікаво, торік в Італії відпочили понад шість відсотків українців, цьогоріч - цю країну хочуть відвідати втричі менше людей, через коронавірус. Переважна більшість українців відпустки планують самостійно, це шістедсят відсотків, ще двадцять сім делегують планування друзям і родичам. Послугами туристичних агенцій користуються тільки чотири відсотки.
 
Найпривабливіший відпочинок для українців - пляжний, його обирають 50%. Інші види відпочинку значно відстають за полярністю: екскурсійний туризм (23%), активний/спортивний (13%), екологічний (9%), лікувальний (9%), культурний (8%) гастротуризм (лише 6%). 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу