"Харківводоканал" готує своє господарство до зими

31 июля 2020, 13:22
 

Харківському водопроводу - системі мережд, якими транспортується вода у багатоповерхівки без одного року як 140. 60% мереж зношені, тому зараз вимагають як ремонту так і повнлої заміни. Особливо перед кожним стартом нового осінньо-зимого періоду. Наразі насосні станції, внутрішньобюудинкові мережі і все господарство перевіряють на справність. Що не підлягає ремонту, замінюють на нове.

Все господарство, всі водопровідні мережі та всі комунікації. Все це "Харківводоканал" готує до роботи взимку. Особлива увага насосним станціям, від яких залежить якість транспортування води у міські будинки. Так на насосній станції №28, що забезпечує водою відразу півтисячі будинків, робота в самому розпалі. Цього сезону запланована заміна чугунної засувки діаметром у вісімсот міліметрів, що прослужила вже півсторіччя.  
 
Ігор Рейдін начальник диспетчерської служби КП "Харківводоканал"  
 
На насосной станции №28 производится планово-предупредительный ремонт насосного электротехнического оборудования. Данная насосная станция обеспечивает водой часть Слободского, Немышлянского и Индустриального районов. Работы в себя включают замену устаревшего оборудования запорно-регулирующей арматуры на более современную. А так же ремонт насосных агрегатов, которые так же были около 50 лет назад установлены. Ремонтные работы так же производятся на сетях. Такая же замена запорно-регулирующей арматуры, которая позволит выполнять меньше отключений при ремонтных работах, соответственно, больше потребителей города будут с водой.
 
І це лише перелік робіт на одній з насосних станцій "Харківводоканалу". Решта теж в роботі, кажуть на підприємстві. Всюди - зварювання, налагодження та перекладки мереж. Обладнання, що вийшло з ладу замінюють на нове. З 12 насосних станцій, на 7 ремонтні роботи вже виконані. Роботи з підготовки до зими ідуть за графіком.
 
Микола Завада заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" 
 
За этот период установлено и заменено 210 единиц запорной арматуры. 150 пожарных гидрантов выполнены текущие ремонты. Проверены сальниковые соединения, стыковые соединения. То есть идет активная работа по подготовке водопроводного хозяйства к работе в осенне-зимний период. Мы эксплуатируем по городу 2140 километров водопроводной сети. Они, к сожалению, на 64% изношены, естественно есть такие моменты, как порывы. Поэтому нужно готовить такое хозяйство, которое не первый год уже эксплуатируется. На сегодняшней день харьковскому водопроводу 139 лет.     
 
Окрім того і обсяги робіт із заміни труб водоводу підприємство продовжує нарощувати. Так третій рік поспіль "Харківводоканалу" вдається перекладати по майже 25 кілометрів труб.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу