П'ять комунальних підприємств міста переходять на електронний документообіг

31 июля 2020, 13:16
 

Харківські комунальні підприємства переходять на електронний документообіг. Роблять це у рамках спеціального проекту на виконання розпорядження мера Геннадія Кернеса.

Спрощення, зручність та економія часу. До системи електронного документообігу приєднались п'ять комунальних підприємств. А ще "Міський інформаційний центр", "Сучасне місто", "Комплекс з вивезення побутових відходів", "Харківводоканал" та "Харківські теплові мережі", повідомляється на сайті міськради.
 
Клієнти цих компаній, суб'єкти господарської діяльності, можуть підключитися до переходу на електронний документообіг, виконавши низку дій:
 
- перейти на сторінку проєкту;
- заповнити код ЄДРПОУ;
- ввести e-mail підприємства;
- підтвердити реєстрацію за допомогою електронного цифрового підпису.
 
Електронний документообіг, повідомили у профільному Департаменті, значно дозволяє економити час і кошти, а ще дає можливість в режимі реального часу стежити за статусом обробки документа. Мова про підписання, узгодження, внесення поправок, відхилення або додавання коментарів. Також це зберігання електронних документів протягом терміну дії договору, можливість працювати з документами в режимі 24/7 з будь-якої точки світу зі смартфона, планшета, комп'ютера тощо.
 
Проєкт «Електронний документообіг» реалізується в Харкові з метою забезпечення впровадження засад державної політики цифрового розвитку і використання цифрових технологій та підвищення рівня комфорту проживання жителів міста в рамках розпорядження Харківського міського голови Геннадія Кернеса за підтримки Департаменту цифрової трансформації. 
 
Найближчим часом, повідомили у міськраді, до такої системи підключатимуть й інші комунальні підприємства та установи.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу