КП: Землю, де Харків планує побудувати міський торговий ринок, захопили

31 июля 2020, 15:31
 

На місці майбутнього "Міського комунального ринку", що планує Харків звести в районі проспекту Ювілейного бригада для проведення геодезичних робіт вкотре не змогла стати до робіт. Територію, що є міською власністю, огородили парканом, а на воротах встановили молодиків. У комунальному підприємстві, що має на руках всі дозвільні документи, заявили про рейдерське захоплення землі.

Територія в районі проспекту Ювілейного. Саме тут Харків планує звести "Міський торговий ринок" для підприємців. В першу чергу "Барабашово". Є і рішення сесії міськради, і проект. Та сртартувати будівництво ніяк не може. Ділянка землі по периметру огорожена парканом, посилена спецтехнікою і охороною. У п'ятницю бригада комунальників зі спецмашинами мали стати до робіт. Та потрапити на об'єкт не змогли. Все на замку. Тому викликають поліцію.     
 
- Я прошу принять вызов о рейдерском захвате земель коммунального предприятия.
 
Поки їхала поліція, посилення з молодиків міцної статури лише укріпилось. З'явилися і представники адміністрації ринку "Барабашово".
 
- Прокоментуйте будь ласка чому тут з'явився паркан і хто ці люди, які охороняють ділянку? 
- Паркан тут був завжди, тому з цього приводу мені додати нічого.
- А люди, які там довкола!?
- Які люди!?
- Чому не пускають ?
- Воно закрито. Я так розумію це небайдужі люди, підприємці. 
- Ці всі хлопці!?
- Це ваші люди?
- Ні, не мої! 
  
- У мене одне до вас питання! Чому ви тут стоїте?
- Тому що я контрольор ринку і не хочу, щоб мій хліб забирали якимось рейдерським захватом!
 
Хлопці вхід на територію беруть в очеплення. На місце прибуває слідчо-оперативна група та патруль поліції. Очільник підприємства пише відповідну заяву до правоохоронних органів. 
 
Олександр Молчанов директор КП "Міський торговий ринок" 
 
Заявления по факту тому, что мне препятствуют доступу на территорию данного кадастрового участка, который 18.12.2019 был передан в постоянное пользование КП "Міський торговый рынок" для будівництва багатофункціонального комплексу по пр. Ювілейному, 182 у місті Харкові. По прибытию для проведения работ по геологических и геодезических изысканий я увидел то, что вы прекрасно сами видите. Я вижу очень много людей, которые охраняют эту территорию, хотя они к моему коммунальному предприятию никакого отношения не имеют, вот этот вот забор. Я его не устанавливал, наше КП этот забор не устанавливали. Почему так этот объект охраняется до сих пор не могу понять. В данный момент я хочу всего лишь попасть на территорию, которая вверена моему коммунальному предприятию, в котором я директор. Я больше ничего не требую абсолютно. Вот у меня здесь абсолютно все документы: выкопировка местности, решение сессии горсовета, вытяг из ДЗК, абсолютно все юридические документы находятся у меня с собой. 
 
Представникам фірми, що має причетність до адміністрації ринку "Барабашово", цього замало. І наголошують, рішення сесії міської ради щодо цієї землі оскаржують вже в суді. Бо проти проведення будь-яких робіт з будівництва Міського торгового ринку. 
 
Олег Аческов  представник ТОВ "Перехрестя+"
 
- Чому ви проти!? 
- Тому, що вважаємо, що рішення якими було проведено поділ земельних ділянок і її виділення, було винесено з порушенням чинного законодавства.
- Якими саме? 
- Ну там дуже велика кількість кількість... Тому ...
- Хоча б три можете назвати!? 
- На той же час діяло рішення тої ж ХМР щодо надання в оренду нашому підприємству зазначеної земельної ділянки. Воно не було скасовано... 
 
Та у міській раді наголошують, все це нісенітниця. Жодного договору оренду з АВЕКОМ, конкретно по цій земельній ділянці, де планується будівництпо нового торгового ринку, муніципалітет не укладав. 
 
Віктор Вінницький правозахисник КП "Міський торговий ринок" 
 
Є рішення харківської міської ради від 18.12.2019 . Воно є абсолютно законним та не скасованим. На даний можливо час якщо і є якість судові рішення, але відповідно до законодавства, відкриття провадження у справі не зупиняє і не припиняє будь-яке рішення, - міської влади, або державної влади. На даний час немає законного рішення, яке б набрало законної сили і яке б скасовувало , або призупиняло рішення про передачу земельної ділянки в постійне користування. А також немає будь-якої ухвали про забезпечення позову яким б на час розгляду у суді даної справи також призупиняло це рішення.
 
Тому інцидентом по факту захоплення території та недопущення комунальників до виконання робіт, після отримання заяви, займатиметься поліція. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу