МОЗ розробив рекомендації для навчальних закладів

31 июля 2020, 13:40
 

До школи лише у масці та заняття у декілька змін. Міністерство охорони здоров'я розробило тимчасові рекомендації для навчальних закладів в період пандемії.

Працівники навчальних закладів мають обов'язково проходити інструктаж щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Про це йдеться у постанові головного державного санітарного лікаря. Відповідно документу до роботи не допускаються працівники закладу з температурою понад 37,2°. Крім цього, учні та працівники  мають розуміти заходи профілактики проти COVID-19, а також вміти розпізнавати симптоми захворювання.
 
Постанова головного державного санітарного лікаря України № 42
 
- керівник закладу має розробити маршрути та графік допуску учнів до школи так, щоб уникнути скупчень людей;
 
- вчителі перед заняттями опитують учнів щодо самопочуття та обстежують на ознаки респіраторних захворювань;
 
- якщо в учня / учениці виявили симптоми захворювання за відсутності батьків, його / її рекомендують тимчасово ізолювати в спеціально відведеному приміщенні та проінформувати про це батьків.
 
Також ,відповідно постанови, знаходитися на території шкіл можливо лише у масці. Виключення становлять заняття, під час них засоби індивідуального захисту можна не використовувати. Також міністерство рекомендує проводити всі уроки в одному кабінеті та скласти розклад так, щоб заняття в різних класах починалися та закінчувалися у різний час. 
 
Постанова головного державного санітарного лікаря України № 42
 
- у туалетах повинні бути антисептик, рідке мило та паперові рушники (або електоросушарки для рук). Забороняється використання багаторазових рушників;
 
- провітрювати класи після кожного заняття протягом 10 хвилин;
 
- розмістити на території закладу контейнери для використаних засобів індивідуального захисту з написом "ВИКОРИСТАНІ МАСКИ ТА РУКАВИЧКИ".
 
Персонал мають забезпечити захисними масками із розрахунку: 1 маска на 3 робочі години. Після кожної зміни маски важливо вимити руки з милом або обробити антисептиком. Також дотримуватися дистанції та особистої гігієни необхідно у ідальнях закладів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу