З 1 серпня заяви на вступ до вишів можна буде надсилати через електронний кабінет

30 июля 2020, 13:01
 

З 1 серпня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. А поки відбуватиметься їх тестування, вступників запрошують долучитися до цього процесу. Щоправда е-кабінети працюватимуть тільки з тестовою версією і всі внесені заяви видалять із системи ввечорі 30 липня.

Для вступників, які подаватимуть заяви в електронній формі з 1 серпня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів. Зареєструвавши такий вони і зможуть надіслати до вишів заяви в період їх подання, а саме з 13 до 22 серпня. А от як правильно створити та зареєструвати кабінет, розрахувати конкурсний бал, а також ознайомитися з нормативними документами - всі ці роз"яснення та спеціальні покрокові Інструкції фахівці Міносвіти розмістили на офіційному сайті відомства. 
 
Однією з новацій цьогорічної вступної кампанії, також зазначають у МОН, є можливість подання електронних заяв для вступників до магістратури на основі освітнього рівня бакалавр для тих абітурієнтів, які складали єдиний вступний іспит. А також вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020-го років. 
 
У суботу, 1 серпня, о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. А сьогодні-завтра відбуватиметься тестування електронних кабінетів. Просимо вступників максимально долучитися до цього процесу. Однак звертаємо увагу на те, що вони працюватимуть із тестовою версією і всі внесені тестові заяви будуть видалені із системи увечері 30 липня. Тестовий логін і пароль також не будуть працювати.  
 
У Міносвіти радять уважно ознайомитися з роботою електронних кабінетів ще перед початком їх створення та поданням заяв. 
 
- неможливо зареєструвати електронний кабінет на неіснуючу або заборонену в Україні електронну пошту;
 
- до електронного кабінету потрібно завантажувати якісні фото, оскільки вони використовуватимуться для замовлення студентського квитка;
 
- краще заздалегідь спланувати куди і з яким пріоритетом подавати заяви, оскільки  після того як заклад прийме заяву до розгляду, скасувати її можна тільки із втратою пріоритетності;
 
- на бюджет можна подати не більше як 5 заяв на будь-які спеціальності, кількість заяв на навчання за контрактом не обмежується.
 
Також у профільному міністерстві нагадують, що ті вступники, які йдуть на бюджет та мають право складати вступні іспити замість ЗНО чи вступають на спеціальності за творчим конкурсом, мають вже зараз зареєструватися в закладі вищої освіти щоб пройти вступні випробування до 12 серпня. Для вступників на контрактну форму заклади можуть встановлювати додаткові терміни у період з 13 до 22 серпня.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу