Голова Верховної ради Дмитро Разумков відвідав Харків

30 июля 2020, 13:28
 

Харків сьогодні з робочим візитом відвідав голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Відвідав ФЕД та заявив про кампанію виходу на авіаційні ринки.

Інтеграція виробництва та науки - як основа стійкого розвитку економіки. Саме ця тема стала ключовою зустрічі науковців Харківщини, голів комітетів Верховної ради та голови  Парламенту. Дмитро Разумков з робочим візитом у Харкові . Окрім пошуку шляхів задля  розвитку економіки країни та нарощування потужностей  виробництва, голова Верховної ради відвідав ще й ряд  машинобудівних підприємств . Так на Феді політик поспілкувався з колективом зводу та  ознайомився з процесом виготовлення авіаційної техніки і агрегатів. 
 
Це те підприємство, розробки і готову продукцію якого застосовують для будівництва літаків та ветрольотів. Та протягом останніх років підприємтсва української промисловості втратили традиційні ринки. Шукати нових партнерів довелось і ФЕДу.
 
Віктор Попов голова правління АТ "ФЕД" 
 
Сегодня основная цель нашей компании, попасть на авиационно развивающиеся рынки. Я всегда говорю, что только ленивый сегодня не занимается авиацией и космосом. Это перспектива, это будущее не только нашей страны, а и человечества оно уже в межзвездном пространстве. Поэтому сегодня наши новые рынки это Южная Корея, это сегодня арабские страны, это сегодня европейские страны, на которых мы раньше не работали. Это сегодня, безусловно, Китай. Поэтому я должен сказать, что доля экспорта продукции нашей составляет 90%. К сожалению  
 
А все це, вважають експерти, через те, що в Україні практично відсутній ринок для таких як "ФЕД". І це при тому, що інноваційні рішення підприємства  знаходять своє застосування в цивільній, транспортній авіації, у вертольотобудуванні, а також космічних літальних апаратів багатьох країн світу. 
 
Дмитро Разумков голова Верховної Ради 
 
Дійсно ми бачимо той потенціал який є і у міста, і у області. Тому що і на цьому підприємстві ми бачимо синергію і освіти, і науки, яка більш ніж серйозно представлена в місті Харкові 80 вищих навчальних закладів і це друге місто за об'ємом концентрації такого потужного наукового та освітницького потенціалу. А з іншого боку ми бачимо безпосередньо використання цих можливостей і на таких важливих підприємствах, які можуть давати точки зростання для економіки держави з одного боку, а з іншого боку захищати нам нашу територіальну цілісність та нашу державність.
 
Для того, щоб і українські підприємства нарощували виробництво і економіка міцнішала, важають фахівці, на законодавчому рівні потрібно розвивати і внутрішній ринок машинобудування.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу