Єдиний квиток на всі види транспорту - мрія, яка стане реальністю вже в серпні

30 июля 2020, 12:57
 

Єдиний квиток на всі види транспорту в межах країни з`явиться вже в серпні. Про це розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Придбати квиток можна буде на сервісі Smart Ticket.

mintrans.news

mintrans.news

Подорожувати  Україною, змінювати під час поїздки різні види транспорту –  будь-то нічний потяг чи літак, потім автобус, а з метро пересісти у тролейбус -  маючи всього один квиток, стане можливим вже у найближчий час. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що єдиний Е-квиток на всі види транспорту запрацює вже в серпні. За його словами, Україна стане однією з небагатьох європейських країн, які запустять цю програму не в межах одного міста.
 
Владислав Криклій  Міністр інфраструктури України
 
Яка перевага єдиного квитка – дійсно, це об’єднання всіх видів транспорту: залізничного, внутрішнього авіасполучення, автобусних перевезень і муніципального. Починаємо все в межах країни, а потім можна буде підключати і міжнародні перевезення. 
 
Впровадження єдиного квитка буде поетапним, розповідає міністр.
 
Владислав Криклій  Міністр інфраструктури України
 
Починаємо з нічних поїздів за напрямками Харків, Львів, Київ і метрополітен підключаємо. Це початковий етап - нічні поїзди та метрополітен. Орієнтовно протягом місяця - весь муніципальний транспорт Києва.
 
Харків’яни, до речі, як і мешканці Києва і Дніпра вже успішно протестували  систему єдиного квитка в межах муніципального транспорту. Приблизно за тиждень, говорить міністр, проїздний документ можна буде придбати на сервісі Smart Ticket. Фактично це буде невеликий квиток з єдиним QR-кодом, що об'єднає всі необхідні види транспорту, який для себе обере пасажир. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу