Замість бебі-боксів батькам видаватимуть 5000 гривень грошової компенсації

30 июля 2020, 12:50
 

Замість пакунків малюка молодим батькам видаватимуть грошову компенсацію. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду.

З 1 вересня в Україні стартує пілотний проект "Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020–2021 роках." Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України. 
 
Зазначений проект передбачає:
 
- запровадити цільову грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги „пакунок малюка” у розмірі 5 тисяч гривень;
 
- забезпечити із залученням АТ „Комерційний банк „ПриватБанк” відкриття громадянам, у яких народилась дитина, рахунку із спеціальним режимом використання та видати їм спеціальну соціальну картку. 
 
Батьки можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль. 
 
Щоб отримати грошову компенсацію:
 
– батьки новонароджених звертаються до АТ „КБ „ПриватБанк” для відкриття рахунку;
 
– надалі – до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення батьками подається заява з необхідними документами. 
 
У Мінсоцполітики зазначають, що пакунок малюка будуть видавати, але у тих регіонах, де вони є в наявності. Молоді батьки отримували бебі-бокси з 2018 року. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу