В Україні новий антирекорд захворюваності на коронавірус

30 июля 2020, 13:48
 

Майже 1200 випадків коронавірусної хвороби за добу. Це найбільша кількість захворілих під час пандемії в України. У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що головним розсповсюдником інфекції наразі є молодь.

Україна встановила абсолютний антирекорд за кількістю захворілих та госпіталізованих за добу. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. І найбільша кількість інфікованих спостерігається у західних областях України та столиці.
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
В нас сьогодні черговий антирекорд. Такої кількості за добу захворівших 1197 в Україні ще не було. Також дуже велика кількість людей, яких госпіталізовано, тут своєрідний теж антирекорд - 248 людей, яких госпіталізовано.
 
Очільник міністерства наголосив, що збільшення кількості хворих спостерігається через те, що українці не дотримуються рекомендацій МОЗ - маскового режиму та соціальної дистанції. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Я вже протягом двох місяців кожного дня, кожного ранку звертаюсь до вас з одним проханням: подумати про своє здоров'я, подумати про здоров'я своїх близьких, про життя своїх близьких. Ми можемо робити які завгодно обмежувальні заходи, ми можемо скільки завгодно говорити про дотримання правил і встановлювати ці правила, але вони нічого не варті, якщо ми їх не будемо дотримуватися. 
 
Тим часов у Європейському бюро ВООЗ вважають, що наразі головним розповсюджувачем коронавірусу на континенті є молодь. В організації вважають, що урядам держав необхідно більше спілкуватися з молоддю та проводити інформаційні кампанії, аби донести необхідність дотримання карантину.
 
Ганс Клюге директор Європейського регіонального бюро ВООЗ
 
Ми отримуємо повідомлення від деяких країн про те, що велика частина людей з новою інфекцією спостерігається серед молоді. Для мене це досить твердий аргумент для переосмислення ситуації з коронавірусом. 
 
Україну ж з 1 серпня поділять на зони в залежності від епідемічної ситуації.  У регіоні або окремих районах встановлять зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу