"Харківводоканал": Внутрішньобудинкові мережі на понад 70% міських будинків готові до зими

30 июля 2020, 14:31
 

Працівники "Харківводоканалу" щодня по місту проводять капітальні ремонти. Сьогодні працювали по вулиці Кібальчича, сорок три. Взагалі, повідомили на підприємстві, внутрішньобудинкові мережі вже готові на 70 відсотків до зими.

В Харкові триває кампанія із капремонту внутрішньобудинкових мереж з водопостачання та водовідведення . Роботи з перекладки ведуться на території всього міста. В першу чергу комунальники замінюють ті ділянки трубопроводу, що є найбільш зношеними. Одна з таких у Новобаварському районі. У житловому будинку по вулиці Кібальчича, 43 бригада комунальників якраз стала до другого етапу ремонтів. Розповідають, завдання замінити мережі у всьому п'ятипід'їздному будинку. Це близько 120 метрів комунікацій. У двох перекладку труб вже виконали. Залишилося завершити повну заміну ще в трьох.   
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодної води, водовідведення і зливової каналізації КП "Харківводоканал"  
 
Трубопровод здесь в результате длительной эксплуатации в очень аварийном был состоянии. Здесь было очень много хомутов, коррозии. И мы его уже в начале года запланировали его в течении летнего периода заменить. Чтобы в зимний период здесь меньше случалось аварий, не были затоплены подвалы и люди жилого дома не находились без воды. 
 
Сам ремонт комплексний. Комунальники замінюють і ділянки, що транспортують воду до будинку, так і ті, що об'єднують водовід між під'їздами. Тим часом паралельно ведуться роботи з підготовки житлового фонду до зими.  
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодної води, водовідведення і зливової каналізації КП "Харківводоканал"  
 
В коммунальном хозяйстве города находится 6470 домов, которые имеют внутридомовые системы холодной воды. В рамках подготовки к ОЗП мы практически заходим в каждый дом. В этом году мы еще планируем выполнить большие объемы работ на 90 объектах по холодной воде, водоотведению хозфекальному и ливневому водоотведению.
 
Якщо розглядати готовність внутрішньо будинкових мереж, то згідно інформації від спеціалістів,  до роботи в осінньо-зимовий сезон підготували понад 70% міських будинків.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу