Вандали пошкодили квітник та засмітили територію. Що зашкоджує зловмисникам?

29 июля 2020, 16:30
 

Попрацювали вандали і на іншому боці міста - районі Індустріальному. Результат клопіткої роботи комунальників з благоустрою прибудинкової території в одному з дворів був знищений в одну мить.

 Вулиця Грицевця, 27. Зараз всі квітники в цьому дворі чисті, прибрані і охайні. Але те, в якому стані вони були рано вранці, вразило і двірників, і місцевих мешканців.
 
Наталія Моргун двірник
 
Я вышла на работу, начала убирать. Вижу: цветы вырваны, потоптаны. Прошлась чуть дальше, тут вообще – мусор такой, что я не знаю, что и сказать! Головы свиные, тухлые, а перед этим и кости были, и кошки дохлые, и опарыши. А кто это делает, мы даже и не знаем.
 
Приїзду журналістів не чекали. Тож швиденько навели лад: сміття викинули, квіти інші висадили. Начальник дільниці №5 КП «Харківблагоустрій» розповідає, з якою турботую  двірники разом з жителями прилеглих будинків облаштовують територію, щоб двори  були зеленими, затишними, дитячі майданчики облаштованими, яскравими. Багато тут всюди і різнокольорових  інсталяцій з бетону. 
 
Галина Вознюк начальник дільниці №5 Індустріальної філії КП "Харківблагоустрій"
 
Кроме того с мая месяца тут высаживается цветочная продукция. На сегодняшний день около 2000 цветов высажено и многолетники. Но третий раз  в этом дворе происходит вандализм. Не понятно какими людьми. Вроде бы все жители радуются работой, которая здесь проводится.  Жители прилегающих дворов этого делать не будут, они ценят, они знают, что они здесь живут. 
 
Місцеве населення і справді, просто обурене скоєним.
 
Вадим Петрухин  харків’янин
 
Чесно, я не пойму, я бы сам поймал и в полицию отвел. Потому что делают же для нас .А это уже второй или третий раз, просто – смысл? 
 
Олександр Безкровний харків’янин
 
Я як дивлюся, як люди тут трудяться. Вони, роблять благо для нас. Як красиво посидіти. І це не для реклами. А так сказати – яке наказание? У людей немає совісті. Чотири рази пересівали і все одно топчуть. Добре, що камні не покрали. Тому к розгрому клумб я отношусь крітіческі.  Существует закон. Вину всегда определяет суд.
 
До відома вандалів: за знищення або пошкодження чужого майна передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність, в залежності від масштабу завданих руйнувань.
 
Стаття 194 Кримінального кодексу України
 
Вандалізм, тобто осквернення, пошкодження або руйнування будівель та інших споруд караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до трьохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
 
Начальник дільниці комунального підприємства підпорядкованої прибудинкової території говорить, що стосовно факту вандалізму місцевими мешканцями була складена заява і, за їхніми словами, передана працівникам поліції.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу