Нова родзинка Харкова. Фонтан на площі Свободи буде унікальним для України

15 июля 2020, 17:56
 

Харків - місто фонтанів. У підтвердження цьому можна спостерігати у кожному районі Першої столиці. У самому центрі міста, біля головної площі будуєтся ще одна локація для відпочинку.

Поки він огороджений великим парканом, але за ним у всю ведуться будівельні роботи. Все задля того аби вже цього літа порадувати всіх харків'ян і гостей мегаполісу дивом. Дивом води і освіжаючої прохолоди. Площа Свободи, тут в самому центрі міста з'явиться один з найбільших в Україні "сухих" фонтанів. Його діаметр доволі великий - 36 метрів. Для порівняння, схожій фонтан у парку Горького всього 10 метрів. Розташоване водне диво буде у сквері між двома корпусами університету імені Каразіна. Цей фонтан - одна з ініціатив Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Ми покажемо вам як ведуться роботи і відкриємо деякі деталі нової родзинки Харкова.
 
Кріштіано Даль Б'янко представник компанії "Watercube" (Італія)
 
Цей фонтан буде дуже динамічним. Висота його деяких струменів сягатиме до 8 метрів. Всього їх тут буде близько 150. Це буде неперевершена гра води, яку до цього ще не бачили мешканці Харкова. А ввечері крім води фонтан буде світитися ще різними кольорами завдяки сучасному підсвічуванню. Ми дуже щасливі, що працюємо в такому красивому місті, як Харків, в місті, в якому живуть прекрасні люди, і це нам додає ще більшого натхнення створювати це диво води. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Сейчас уже ведутся работы по монтажу оборудования этого фонтана. Монтаж осуществляют наши итальянские партнёры. Этот фонтан был изготовлен специально для города Харькова итальянцами и доставлен сюда, в Украину, к нам в город Харьков. Кроме этого мы ещё планируем выполнить целый ряд комплексного благоустройства в сквере Свободы. Будет уложен гранитный камень, появятся новые скамейки, появится новое освещение. Кроме того мы сделаем шикарный газон, где могут отдыхать харьковчане. Высадим зелёные насаждения, очень красивые, которые будут играть разными цветами в различные времена года. Я уверен, что это будет одно из любимых мест нашей молодёжи и вообще для всех харьковчан. 
 
"Сухий" фонтан буде складатися з великих кілець. Окружність найбільшого понад 100 метрів, а найменшого - 35. По центру будуть бити 8 вертикальних струменів. А по кажому з кіл вгору і вбік - всі інші. Висоту струменів нового фонтану можна буде коригувати в залежності від погоди. Наприклад, в спеку тиск буде менше, щоб діти могли безпечно бігати по території. Завершити всі монтажні роботи планують до Дня міста. Перший віце-мер Ігор Терехов нагадав, що попередній та єдиний міський "сухий" фонтан відкрили в парку Горького.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
И он, действительно, оправдывает своё название, в том плане, что через него можно ходить, можно просто смотреть, можно подходить очень близко к струям этого фонтана. И если ты стоишь рядом со струями, то он тебя, конечно, не обливает, но если ветра большого нет. Действительно, очень такая классная задумка, классное изобретение. И я уверен, что мы воплотим все наши проектные решения и задумки в жизнь в городе Харькове. 
 
Кріштіано Даль Б'янко представник компанії "Watercube" (Італія)
 
Для такого великого міста України з такою великою площею обов'язково потрібен такий фонтан. Упевнений, що він сподобається і дітям, і батькам. Повторююся, я закоханий в це прекрасне місто, ім'я якого Харків, за його красу і чистоту. І я не сумніваюся, що фонтан стане родзинкою, що буде відома на території всієї України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу