Міські шляховики відновлюють покриття по вулиці Драгомирівській

13 июля 2020, 15:41
 

Сьогодні наші кореспонденти завітали до Основ'янського району та проінспектували хід виконання робіт по вулиці Драгомирівській.

Вулиця Драгомирівська. Основ'янський район. Ця дорога, що була побудована ще в 60-х роках минулого століття, з понеділка на ремонті. Вона забезпечує під'їзд до об'єктів інфраструктури і Безлюдівського водосховища. На численні прохання і звернення мешканців міста до Харківського міського голови Геннадія Кернеса тут проводяться ремонтні роботи. У зоні відповідальності міських шляховиків ділянка протяжністю в 1100 метрів, від проспекту Гагаріна до самого Безлюдівського водосховища. 
 
Василь Порфірь'єв виконроб
 
Дорога здесь была разбитая, где-то процентов на 70. Проехать здесь было вообще невозможно. Мы взяли фрезу, срезали слой старого асфальтного покрытия. Прогрунтовали битумной эмульсией. И укладываем два слоя асфальтобетона - выравнивающий слой и верхний слой. Её ремонтировали последний раз лет 37-40 назад. Я помню ещё тут были поля кругом, а теперь уже всё застроено и движение побольше. 
 
А тепер, коли шляховики закінчать ремонт цієї дороги, додає Василь Порфірь'єв, тут буде якісне покриття не гірше, ніж у центральній частині міста. Щоправда, на це їм потрібно деякий час та сприятливі погодні умови. 
 
Василь Порфірь'єв виконроб
 
Уложить здесь надо 750 тонн асфальтобетона. Сложности ремонта здесь только в том, что движение идёт и мешает работе. А закрыть движение на время проведения работ нельзя, здесь нет объезда - поэтому это сделать мы не можем. Поэтому в этом тут единственная сложность. Но я думаю с этим мы "поборемся" будет всё нормально. Водители с пониманием относятся к этому пропускают нас, мы их - всё как должно быть! 

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу