МВС оновило інструкцію складання водійського іспиту

13 июля 2020, 13:56
 

Що до майбутніх водіїв, то іспити для отримання посвідчення вони складатимуть під відеонаглядом. Міністерство внутрішніх справ ухвалило нові інструкції щодо отримання права на керування транспортними засобами.

Нові інструкції містять перелік документів, що засвідчують підготовку і перепідготовку водіїв. Ними є свідоцтво про закінчення закладу з підготовки чи підвищення кваліфікації водіїв, а також документи про професійну освіту державного зразка за відповідними категоріями. Якщо особа з будь-яких причин не склала іспити у територіальному центрі МВС, то ці документи можна використати протягом двох років з дня закінчення закладу.
 
Теоретичний іспит
 
Екзаменаційний білет містить 20 питань. Кожне питання має від двох до п'яти варіантів відповідей, лише один з яких правильний. Особі ставляться виключно питання, що відповідають категоріям транспортних засобів, право на керування якими вона претендує отримати. Час проведення теоретичного іспиту становить 20 хвилин. Хронометраж часу здійснюється автоматично з моменту виведення на екран монітора автоматизованого робочого місця першого питання.
 
Теоретичний іспит вважається нескладеним при наявності трьох помилок; якщо особа не вклалася у відведений час або списувала. До практичного іспиту допускають лише тих осіб, які успішно підтвердили знання теорії. 
 
Приймання практичного іспиту проводиться у два етапи:
 
- перший етап практичного іспиту - на майданчику для навчання з початкового керування;
 
- другий етап практичного іспиту - в умовах дорожнього руху на визначених Територіальними Сервісними Центрами МВС маршрутах (за винятком перевірки навичок керування транспортними засобами категорій A1, A, B1).
 
Теоретичний та практичний іспити записуються на відео. Відеозапис ведеться протягом усього часу іспиту та зберігається три місяці, після чого знищується автоматично. У разі подання особою скарги щодо проведення іспиту або його результатів видалення, запис зберігатиметься на весь час оскарження.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу