У Харкові комунальники проводять ремонт під'їздів багатоповерхівок

10 июля 2020, 15:30
 

Вже на початку серпня вони матимуть світлий та чистий під'їзд. Наразі над цим посиленно працюють бригади комунальників - будівельників, штукатурів та малярів. Сьогодні наші кореспонденти завітали до Слобідського району. Та перевірили як триває ремонт на одному з об'єктів по проспекту Гагаріна. 49-А.

Питання та його вирішення.  Зараз розмова піде про ремонт житлового фонду Харкова.  А якщо ще більш детально, то про оновлення під'їздів.  Проспект Гагаріна, 49-А. Слобідський район.  Мешканці першого під'їзду цієї дев'ятиповерхівки були єдині в думці - під'їзд треба оновлювати, адже його стан не з кращих. Фарба на стінах лущиться, стелі потемніли, а вікна між поверхів стали розсипатися від часу.  Адже ремонт в даному під'їзді був останній раз років 15 тому.  Мешканці будинку написали заяву в мерію і ще розповіли про свою проблему на офіційній сторінці мера Геннадія Кернеса в мережі фейсбук.  На прохання харків'ян відреагували. Під'їзд внесли в титульний список ремонтів на 2020 рік. Також було вирішено оновити ще 3-ий та 6-ий під'їзди. 
 
Віктор Бойченко начальник відділу технічного нагляду КП "ХРБП"
 
При проведении ремонтных работ будет удалено старое покрытие, которое пришло в негодность в связи с длительной эксплуатацией. Будет выполнено нанесение фактурного слоя "шагрень" с последующим окрашиванием. Установлены новые почтовые ящики, установлены светильники, а так же будет произведено остекление оконных рам. Так же специалистами нашего предприятия будет осуществляться постоянный контроль за качеством работ, чтобы жители смогли долго пользоваться выполненными работами. Окончательный срок выполнения работ - 1 августа 2020 года. 
 
І це за умови, що жодних недоліків по завершенню робіт не буде знайдено комісією, додає Віктор Бойченко. На всіх об'єктах комунальники узгоджують з мешканцями, де вони цього хочуть, колір стін з можливих запропонованих та всі інші питання. Така практика взаємопорозуміння у місті існує вже багато років.
 
Віктор Бойченко начальник відділу технічного нагляду КП "ХРБП"
 
В целом по городу в 2020 году планируется выполнить около 3 000 подъездов. На сегодняшний день 1 300 подъездов уже выполнено и 500 находится в работе. Список для ремонтов подъездов формируется на основании обращений жителей на личных приёмах городского головы, на основании обращений на личную страничку городского головы. А так же на приёмах в районных администраций, Департаменте жилищного хозяйства и на участках КП "Жилкомсервис".
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу