У міськраді спростили оформлення посвідчень для багатодітних сімей

9 июля 2020, 16:24
 

У міськраді спростили оформлення посвідчень для багатодітних сімей. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Харків'ян, які подають документи аби оформити посвідчення багатодітної родини, тепер не потрібно брати довідки про склад сім'ї та реєстрацію місця проживання батьків і дітей. Зміни до цього порядку внесли на міськвиконкомі. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Я надеюсь, что это облегчит им значительно жизнь и сократит их время. Теперь сотрудники Департамента не будут требовать эту справку благодаря тому, что Реестр территориальной громады существует, он наполнен, он функционирует. И достаточно быстро сотрудники Департамента смогут брать эту справку самостоятельно.
 
За останні дев'ять місяців в Харкові багатодітним сім'ям видали майже шість тисяч таких посвідчень. Вони отримують місцеві пільги на оплату комунальних послуг, проїзд у громадському транспорті, а діти - безкоштовне харчування в школах. Взагалі, зазначив заступник мера з питань цифрової трансформації Олег Дробот, спрощення послуг для населення - це пріоритет у роботі міста. 
 
Олег Дробот заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації 
 
Наш мэр Геннадий Кернес поставил перед нами задачу найти все возможные справки, которые в бумажном виде берутся сегодня жителями, чтобы получать разные услуги в городе и по сути перевести их в цифровой вид, и в идеальном варианте, чтобы органы обменивались друг с другом, не вовлекая в этот процесс жителей. Вы знаете, что уже больше двух лет функционирует Портал электронных сервисов города Харькова, на котором можно сегодня сформировать очень большое количество справок, документов. В том числе о регистрации места проживания, о составе семьи в электронном виде и этот Портал электронных сервисов на сегодняшний день уже сформировал почти 1 млн 200 тысяч электронных справок.
 
Віце-мер також зазначив, що на черзі - трансформація в електронний вигляд довідки з місця навчання.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу