У Дитячо-юнацькій спортивній школі №6 відкрили ринг на свіжом повітрі

9 июля 2020, 14:44
 

Юні боксери, які займаються у дитячій спортивній школі №6 зможуть тренуватися на свіжому повітрі. Новий ринг відкрили у дворі навчалнього закладу. На відкритті побувала наша знімальна група.

У Дворі дитячо-юнацької спортивної школи № 6 зібралися юні спортсмени - вихованці закладу. Вони вперше займатимуться на новому майданчику. Для урочистого відкриття боксери підготували показові виступи.
 
Ринг довго чекав на відкриття. Його завершили будувати ще у минулому році, але через погодні умови та карантинні обмеження, урочистості відстрочили до літа. І тепер на новенькому майданчику змагатимуться майбутні зірки боксу. 
 
Костянтин Лобойченко заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
От имени Харьковского городского головы Геннадия Адольфовича Кернеса, я поздравляю вас с открытием такого шикарного ринга. Действительно это уникальное строение в Украине, в Харькове. В Харькове уже более 100 школ сделаны новые современные стадионы, реконструированы спортивные площадки и в ближайшее время будут все ДЮСШ города Харькова с новейшими стадионами.
 
До обладнання Шостої спортивної школи підійшли комплексно, розповідають у профільному департаменті міськади. 
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти
 
В даній школі за останні роки ми поставили футбольне поле, волейбольне, баскетбольне, тренажерний майданчик, тобто, все, що необхідно. А це уже останній витвір мистецтва спортсменів - це відкритий ринг. Справа в тому, що у школі є закритий ринг, в школі є ринг, де діти можуть тренуватися взимку. А ось влітку, коли в приміщеннях жарко, коли в приміщеннях багато дітей, такий відкритий ринг це справжня знахідка. 
 
Випробувати новий ринг захотіли і спортсмени з сусідніх областей. Тому вихованці школи провели дружній матч з учнями спортивних шкіл Дніпра. Це єдиний відкритий дитячий ринг не лише у Харкові, а й в Україні. І у майбутньому такими місцями для тренування юних боксерів планують обладнати усі спортивні школи міста. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу