За підпали хочуть збільшити штрафи

8 июля 2020, 13:30
 

Парламентарі пропонують збільшити штрафи за порушення правил пожежної безпеки. Тим паче, що в Україні стався прецедент - загоряння лісів на Луганщині. Експерти, не виключають, що міг бути підпал.

пожар на Луганщине

t.me/kharkiv_1654

Пожежа з Луганщини. Там палають ліси, згоріли вже тисячі гектарів. В ДСНС кажуть, вогонь через сильні пориви вітру розповсюдився і на селища. За останній час це - одна із наймасштабніших пожеж в Україні. Поки є три версії виникнення загоряння - погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал.
 
До речі, за порушення правил пожежної безпеки нардепи пропонують підвищити штрафи. Бо наразі в Україні збільшилася кількість пожеж в лісах та екосистемах. І на думку авторів проекту, існуюче грошове покарання не збігається з вчиненою шкодою. 
 
Нардепи в пояснювальній записці кажуть, що санкції за порушення пожежної безпеки не змінювалися з 1997 року, насправді ж штрафи вже підвищували цьогоріч.  Але парламентарі знову хочуть їх збільшити. 
 
Пояснювальна записка до Проекту Закону № 3755
 
Законопроект передбачає за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки попередження або накладення штрафу на громадян від 1700 до 3400 грн і на посадовців - від 3400 до 5100 грн.
 
А ще нардепи пропонують підвищити штрафи за порушення правил пожежної безпеки у різних видах транспорту.  
 
Пояснювальна записка до Проекту Закону № 3755
 
За порушення встановлених на залізничному, морському і річковому транспорті правил пожежної безпеки на громадян чекатиме штраф від 1700 до 3400 грн, на посадовців - від 3400 до 5100 грн. За таке порушення на повітряному транспорті штрафи становитимуть відповідно від 2550 до 4250 грн та від 4250 до 5950 грн.
 
Також за порушення правил пожежної безпеки на електро, тепло станціях та їхніх мережах штрафи можуть зрости від тисячі семиста до трьох тисяч чотирьохста гривень, і для посадовців - від трьох тисяч чотирьохста до п'яти тисяч ста гривень.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу