Україна готується до закупівлі нового ефективного медпрепарату для лікування COVID-19

8 июля 2020, 13:25
 

В Україні зареєстровано перший доволі втішний рекорд COVID-19 - кількість одужавших хворих на коронавірус за добу перевищила кількість нових зареєстрованих випадків - 926 проти 807. Крім того, Україна веде перемовини щодо закупівлі нового медпрепарату для лікуквання інфікованих коронавірусом.

В Україні.очікують новий противірусний препарат, який світові фахівці вважають одним з найкращих, бо він довів свою ефекивність при ускладненнях викликаних COVID-19. І хоча цей лікарський засіб значився в укранських протоколах лікування коронавірусної хвороби, в наявності його не було. І от Мінохорони здоров"я розпочало перемовини із виробниками і розраховує на найскорішу поставку препарату в необхідній кількості.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Я вважаю, що в нас дуже гарний протокол і ми це можемо бачити по ефективності лікування коронавірусної хвороби і по тих показниках летальності, які є найнижчими в Європі. Те, що стосується цього лікарського засобу, то окрім того, що він був включений у протокол, він був не доступним з точки зору продажу, його виробляє американська компанія. Ми розраховуємо на закупівлю цього лікарського засобу. Зараз проходять перемовини, попередньо є домовленність про закупівлю в кількості, розрохованій на лікування до 8 тисяч пацієнтів. 
 
А між тим у самх українців більше питань ніж відповідей, щодо COVID-19. Для роз'яснень у Мінохорони здоров"я навіть відкрили спеціальну гарячу лінію, натомість у більшості випадків вона залишається не доступною, бо люди не можуть дозвонитися. У відомстві це пояснюють великою завантаженістю кол-центру, мовляв тільки у червні отримали понад 75 тисяч дзвінків, тож відповісти вчасно усім просто не встигають. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Ми зараз вдосконалюємо її, розширюємо перелік, кількість людей, які будуть працювати в цьому кол-центрі, для того, щоби це було максимально зручно. Я думаю, що найближчими днями все це зміниться і ви будете дозвонюватися достатньо швидко, з першого, максимум з другого разу. 
 
А між тим, коронавірус не відступає. Більш того, як заявляють Всесвітній організації охорони здоров"я, пандемия ще не досягла свого піку. Нових виявлених випадків інфікування у світі збільшується з дня на день і зумовлено це, кажуть, не тільки великою кількістю проведених тестувань, а прискоренням темпів розповсюдження COVID-19. 
 
Эксперти ВООЗ навіть пообіцяли перевірити чи не передається коронавірус повітряним шляхом, адже саме таку версію висувають майже двісті вчених з 32-х країн світу. Вони зазначають, що існує ймовірність переміщення інфекції у вигляді дрібних частинок, що дозволяє вірусу проникати в організм людини під час дихання. У ВООЗ наразі розглядають докази такого припущення. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу