У МОН клопочуть про надання відстрочки від весняного призову випускникам

7 июля 2020, 13:22
 

Міносвіти звернулось до Міністерства оборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову. Бо Міносвіти і науки надходять численні звернення від випускників, що до них готується рішення про призов у липні місяці, а це в свою чергу позбавляє їх можливості продовжити своє навчання.

zoda.gov.ua

zoda.gov.ua

Карантин, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, вніс певні зміни у призовну кампанію. Весняний призов до армії було перенесено на травень-липень, відповідним розпорядженням уряду, але в документі зокрема передбачалося, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою. Натомість, до Міносвіти почали надходити численні звернення вступників до закладів вищої освіти, щодо отримання повісток від військкоматів. І так як цьогоріч початок вступної кампанії перенесено на серпень, МОН звернулось із листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову, щоб забезпечити їм можливість стати студентами вишів
 
Враховуючи особливості проведення вступної та призовної кампаній 2020 року, які зумовлені запровадженням карантину, що призвело до перенесення термінів проведення вступної кампанії на серпень місяць, Міністерство освіти і науки звертається з клопотанням про надання відстрочки від весняного призову випускникам закладів загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти, а також про прийняття рішення щодо призову зазначених осіб уже під час осіннього призову, у разі якщо вони не продовжать своє навчання. 
 
Ситуація, яка склалася, з паралельним проведенням вступної та призовної кампаній, вважають у Міносвіти, викликає великий суспільний резонанс, а також створює і певні корупційні ризики, оскільки призвела до можливості прийняття різних рішень на місцях щодо однакової категорії осіб. А тому у міністерстві сподіваємось на не тільки оперативне, а й позитивне вирішення цього питання.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу