По вулиці Героїв Праці шляховики оновлюють покриття

2 июля 2020, 16:21
 

Міські ж шляховики продовжують свою програму з оновлення автошляхів. Сьогодні наш Ігор Бескровний завітів на один з об'єктів дорожнього будівництва по вулиці Героїв Праці. Коли там можна буде проїхатися по якісному асфальтобетону?

По вулиці Героїв Праці вже як другий день курсує лише важка техніка. Громадському транспорту та автівкам проїзд заборонено. На даному об'єкті будівництва шляховики вкладають новий асфальтобетон. У планах оновлення 20 000 квадратних метрів дорожнього покриття. Ділянку майже у кілометр від вулиці Академіка Павлова до Гвардійців Широнинців планують відкрити вже в найближчий час. Раніше комунальники вже ставали до ремонту цієї важливої дорожньої артерії. А саме оновлювали її від Академіка Павлова до вулиці Шевченка, це близько 2-х кілометрів, та від Гвардійців Широнинців до вулиці Світлої, це ще більше кілометру якісного покриття. 
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
Будет уложено более 2 500 тонн асфальтобетона. Во время ремонта были заменены дождеприёмники, были проведены все подготовительные работы. Постараемся закончить в ближайшее время, чтобы не создавать проблемы в дорожной обстановке города. 
 
Якщо погода дозволить, додає Михайло Микитчук, то вже з ранку суботи всі автовласники та громадський транспорт зможуть курсувати вулицею Героїв Праці без жодних перепон. А головне це буде робити врази приємніше - бо покриття буде рівне та якісне, додають шляховики.
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
В ближайших планах будет производится ремонт улицы Мира, улицы Бекетова и переулка Ивана Каркача. На данных участках будет ограничено движение. Так что просим водителей принять ситуацию и временно потерпеть неудобства. Мы работаем в тяжёлых условиях .На данный момент большая температура на улице, жара, но мы стараемся вовремя и в срок выполнить работы. Чтобы наши автомобилисты могли насладиться хорошими дорогами.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу