У Міністерстві освіти та науки України оприлюднили деталі проведення вступної кампанії 2020 року

2 июля 2020, 13:53
 

У Міністерстві освіти та науки України оприлюднили деталі проведення вступної кампанії дві тисячі двадцятого року. На сайті МОН є необхідні інформаційні матеріали стосовно умов прийому до закладів вищої освіти. Окремо для бакалаврів та магістрів у відомстві розписали найпопулярніші питання абітурієнтів. Також розпочали свою роботу інформаційні контактні лінії та приймальня громадян в приміщенні МОН. Вони працюватимуть до п'ятнадцятого вересня включно.
 
Ті, абітурієнти, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти матимуть можливість зареєструвати електронний кабінет вже на початку серпня. 
 
Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.  Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня. 
 
На сайті відомства можна подивитись інформацію щодо пільг у цьому році, обсяги державного замовлення, необхідні іспити для тієї чи іншої спеціальності, окремо для бакалаврів та магістрів, перелік документів, а також інші питання. У відомстві також зазначають, що оригінал атестату необов'язковий для подання документів в електронний кабінет. 
 
Любомира Мандзій в. о. Міністра освіти і науки України
 
Якщо ж вступник не отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту до 22 серпня, він може подати заяву в електронному кабінеті вступника без самого свідоцтва, але за записом про його замовлення в системі ЄДБО. Оригінали свідоцтв про повну загальну середню освіту можна подавати  на початку навчання.
 
Оригінали документів можна відправити і поштою. І у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування. Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, але з накладеним на них електронним підписом, а самі документи донести після початку навчання.  
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу