Кошти за пробне ЗНО почали повертати: що потрібно знати?

1 июля 2020, 13:17
 

З 1 липня почали повертати кошти за пробне тестування, що через пандемію провели не за звичним форматом, а в онлайн-режимі. В міністрестві розповіли, що всі операції проводитимуть через банк.

Повернення грошей за пробне ЗНО - розпочалося. Кошти зарахують на картку Приватбанку, як тільки-но вони надійдуть учасник отримає смс-повідомлення.
 
Міністерство освіти та науки України 
 
Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування. Також фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.
 
Але якщо номери телефонів різняться, необхідно зайти до сайту українського центру оцінювання якості освіти та змінити основний номер на той, що прив'язаний до картки. Повернення коштів, розповідають в МОН, буде проводитися лише через Приватбанк, тобто якщо учасник пробного ЗНО не є клієнтом фінустанови, він все одно має оформити картку. 
 
Міністерство освіти та науки України 
 
Необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.
 
В міністерстві кажуть, оформити картку потрібно якомога скоріше, бо програма повернення коштів за пробне ЗНО триватиме до 1 грудня 2020 року. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу