У Харкові відкрився перший в Україні Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес»

1 июля 2020, 14:29
 

У Харкові відкрився перший в Україні Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес». У ньому представники мікро, малого та середнього бізнесу можуть отримати консультації, презентувати свої проекти та отримати аналіз фахівців.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Просторий, сучасний та наразі єдиний такий в Україні. Це Центр підтримки підприємців, який від сьогодні розпочав приймати відвідувачів. Його відкрили у рамках нацпроекту із розвитку підприємництва "Дія.Бізнес", який включає в себе два напрямки. Перший - це однойменна онлайн-платформа, де можна отримати послуги дистанційно, та другий - центр із консалтинговою зоною. 
 
Олег Дробот заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації
 
Я очень рад, что министерство цифровой трансформации вместе с командой нашего мэра Геннадия Кернеса готовило к открытию первого в Украине инновационного центра поддержки предпринимателей и сегодня, первого июля, по адресу Сумская, 65 этот центр открыл двери для харьковских предпринимателей.
 
Харків для відкриття першого такого центру в Україні обрали не випадково, підкреслили у Мінцифрі. Саме з Першою столицею вже реалізували чимало проектів.
 
Валерія Іонан заступник міністра цифрової трансформації 
 
Харків, насправді, місто і взагалі регіон, який дуже активно розвивається в усіх напрямках - це і айті-сфера, цифровізація, і безпосередньо підприємництво. У Харкові дуже багато діючих підприємств і майбутніх підприємців з ідеями, і ми хочемо їм допомогти, щоб ідеї залишалися не тільки на папері, а й бізнес створювався реально. Крім того, в нас є сильна підтримка і від міста.
 
У центрі підпримєці зможуть отримати консультації із двадцяти напрямків. Також вони матимуть змогу долучитися до освітніх програм.
 
Олег Дробот заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації
 
Это могут быть вопросы финансов, вопросы кадровой политики, как подобрать кадры, как управлять своими финансами. В этой локации можно будет презентовать свой продукт, получить отзыв от харьковчан и других предпринимателей. Здесь можно будет встретиться с менторами, здесь можно будет встретиться с потенциальными инвесторами, здесь можно будет познакомиться с другими предпринимателями.
 
Валерія Іонан заступник міністра цифрової трансформації 
 
Десь близько 60-70 % всіх продуктів та послуг тут будуть безкоштовними, але 30% вони будуть комерційними. Оскільки для того, щоб цей проект був сталим і не закрився через півроку чи за рік, для того, щоб не було залежності від, наприклад, донорських коштів, він міг спокійно працювати і люди, які тут працюють могли отримувати заробітню платню, то приблизно 30% послуг будуть комерційними.
 
Працюватиме центр із дотриманнями всіх карантинних вимог та правил. У майбутньому, зазначили у Мінцифрі, такі ж планують відкрити й в інших областях України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу