80% людей бажають і після карантину працювати дистанційно

30 июня 2020, 12:53
 

Пандемія коронавірусу та карантин змінили світ, змусивши в тому числі і українців активно шукати роботу онлайн. Кількість відповідних запитів у квітні вдвічі зросла в порівнянні з лютим, йдеться у повідомленнях національної служби зайнятості. Згідно зі світовою статистикою, для половини респондентів продуктивність праці під час віддаленої роботи через карантин не змінилась. Значна більшість працездатного населення і далі бажає відвідувати роботу - дистанційно.

Відома міжнародна статистична компанія провела опитування серед 5-ти тисяч людей різних професій у 25-ти країнах світу. 80% респондентів після карантину хочуть перейти на дистанційний формат роботи назавжди. Половина з них відповіли, що могли б працювати віддалено 1-2 дні, інші – від трьох і більше днів на тиждень. 
 
Під час світових статистичних досліджень виявилось, що продуктивність праці для п’ятдесят одного відсотка робітників через віддалений режим за час карантину  не змінилась, у двадцяти шести відсотків вона навіть зросла, і лише двадцять три відсотки зазначили про зниження працездатності. Згідно зі статистикою, найвища кількість бажаючих працювати віддалено серед фармацевтів, освітян, айтішників  та дослідників. Повернутись до офісу бажають представники роздрібної торгівлі, юридичного і транспортно-логістичного секторів, 
 
Цікаво, що 88% респондентів впевнені, що менеджери їхніх компаній можуть керувати своєю командою дистанційно. Чи бажають працювати віддалено харків’яни? 
 
Олена харків’янка
 
Нет. Всё таки нужно общение людям, на дистанционку – нет.
 
Ірина харків’янка
 
Дело в том, что цех, он не будет дистанционно работать и детали, продукты какие-то  делать. Не все ж работают в  IT-сфере, у нас производство и мы не можем перейти на дистанционную работу.   
 
Андрій харків’янин
 
Думаю, это удобно.  Я бы хотел дистанционно работать. - Полностью, или скажем, несколько дней в неделю? – Полностью. Ну,  конечно будут моменты из-за которых нужно приезжать в офис и решать вопросы, которые нельзя решить дистанционно. В общем, да. Дистанционка – это круто! 
 
Андрій харків`янин
 
- Хотели бы Вы работать дистанционно? – Полностью, нет, только частично. - Скажем, это сколько дней в неделю? – Максимум один-два, потому  что хочется живое общение, видеть свою работу.
 
Євген харківянин
 
Не хотел бы. И у меня 2 ребёнка, они оба школьники, папа с мамой устали.
 
Владислава харків’янка
 
- Вы хотели бы перейти на дистанционный формат работы, если это позволяет ваша будущая профессия? – Я лично не хотела бы.  Мне больше нравится, когда происходит обучение с глазу на глаз  - устное преподавание лекций и практики, а не передача информации через компьютер.
 
Олексій харків’янин
 
Я считаю, это хуже чем  лекции, нет непосредственной связи с преподавателями. Меньше возможности задавать свои вопросы. Получать ответы, в том числе и на доске. Потому что, вот у меня специальность техническая, некоторые вопросы будут лучше, ту же формулу на доске расписать, а в электронном варианте не у всех преподавателей есть возможности, тем более не все настолько современные, чтобы так легко в это все вникнуть.
 
Джабраїл харків’янин
 
Дистанционно я не работал. Отношусь положительно, если это позволяет сфера деятельности, IT  или еще что-нибудь. Почему бы нет. Просто не у всех это получится
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу