Завод "Електроважмаш" остаточно зупинився

30 июня 2020, 12:53
 

Харківський завод «Електроважмаш» законсервовано. Про це заявило керівництво підприємства. Це сталося через низку причин: неможливість виконання виробничих програм, відсутність матеріалів, мільйонних заборгованостей перед постачальниками та працівниками заводу.

Електроважмаш на межі. Колись потужніше підприємство Харкова, кажуть фахівці, практично знищено. Системні невиплати заробітних плат працівникам заводу, нестача сировини через пів мільярдні заборгованості «Електроважмашу» перед постачальниками, неможливість виконання виробничою програми, ряд кримінальних проваджень проти керівництва підприємства, за розтрату державних коштів в особливо великих розмірах. А боргів накопичилось стільки, що навіть у постачальників комунальних послуг урвався терпець. 
 
Змушене припинення надання послуг водовідведення «Електроважмашу». На комунальному підприємстві «Харівовдоканал» зазначили, заборгованість заводу складає близько півтора мільйона гривень. У свою чергу адміністрація «Електроважмашу»  на неодноразові повідомлення про борг не реагує.
 
Олександр Коваленко перший заступник генерального директора КП "Харківводоканал"
 
Предприятие неоднократно обращалась к заводу, мы посылали уведомление об отключении, но, к сожалению, практических шагов  по ликвидации этих задолженностей не происходило. Поэтому было принято тяжелое для нас решение, сразу скажу, мы пошли на это с тяжелым сердцем и как могли оттягивали этот момент. Но предприятие Харьковводоканал, это предприятие, которое призвано обеспечивать круглосуточную подачу воды в Харьков, отвод стоков, их очистку и сброс в наши реки, и поэтому мы, к сожалению не можем кредитовать даже такие стратегические предприятия, как Электротяжмаш.
 
Олександр Ковалено, зазначив, «Хакрівводоканал» як і усі інші комунальні підприємства, потребує регулярних фінансових надходжень від абонентів за спожиті послуги, для того, щоб система постачання води в місто працювала надійно і без збоїв. На підприємстві зазначають, вихід є і це нове, ефективне керівництво заводу, яке дозволить Електроважмашу продуктивно вести виробничу діяльність.
 
Олександр Коваленко перший заступник генерального директора КП "Харківводоканал"
 
Мы надеемся, что государство, а учитывая то, что «Электротяжмаш» это государственное предприятие, назначит эффективного руководителя предприятия, с которым  мы будем, как и ранее плодотворно сотрудничать, одним из приоритетов его важных будет оплата коммунальным предприятиям Харькова, за предоставленные им услуги. И самое главное – «Электротяжмаш» опять станет промышленным гигантом, которым гордиться наш город Харьков и вся Украина.
 
Чинне керівництво Електроважмашу, не бачить виходу з ситуації, що склалася з боргами і об'являє про зупинку заводу. Згідно розпорядження, за підписом директора «Електроважмашу» з виробництва Миколи Корнійчука, все підприємство у найближчий час буде законсервоване.
 
Розпорядження № 201-01-06
 
На сьогодні у виробничій службі та в цехах основного виробництва відсутні предмети заводських замовлень на виробничу програму червня. Тож у зв’язку зі сформованими обставинами керівникам виробничих підрозділів «Електроважмашу» наказано:
 
- Припинити виготовлення продукції, не забезпеченої сировиною;
 
- Деталі та вузли, що класифікуються як незавершене виробництво (продукція на різних стадіях складання), довести до готовності і підготувати до консервації;
 
- Не запускати у виробництво нові партії деталей та вузлів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу