По вулиці Сидора Ковпака шляховики оновлюють покриття

30 июня 2020, 14:43
 

Вулиця Сидора Ковпака. Київський район. У вівторок свій робочий тиждень одна з бригад профільного міського КП почала на цій локації. Шляховики стали до оновлення ділянки загальною площею в 6 000 квадратних метрів від вулиці Лазьківської до 134 будинку. Це приблизно 900 метрів дороги. Раніше, в минулому році, комунальники вже ставали до ремонту даної дорожньої артерії. Провели поточний ремонт від вулиці Челюскинців до мосту. Тоді було оновлено 6 500 квадратних метрів покриття. А також ремонтували дорогу від спуску Жилярді до самої вулиці Лазьковської. Там теж був проведений ремонт і розширення дороги, тоді шляховики зробили ще одну смугу руху для зручності автовласників. 
 
Олексій Задорожний інженер КП "Шляхрембуд"
 
Мы сейчас продолжаем выполнять текущий ремонт, он выполнялся и в том году. На этом участке было достаточно разрушенное покрытие. Мы выравнивающий слой постелили, местами, где было необходимо, а сейчас стелим верхний слой асфальтобетонного покрытия для ровности и лучшей проезжаемости машин. На данном участке загрузка довольно большая, так как она выводит на окружную дорогу из города. Обеспечили реверсное движение для удобства водителей. 
 
Кілька днів, додає Олексій Задорожний, і автовласники зможуть оцінити якість виконаних робіт. Шляховики запевняють, неякісне покриття вулиці Сидора Ковпака - це вже спогади, а згодом - якісна дорога по якій буде приємно їхати.
 
Олексій Задорожний інженер КП "Шляхрембуд"
 
В дальнейшем мы планируем провести работы по текущему ремонту тротуара по улице Дарвина и по спуску Куликовскому. Так же в планах выполнить отсыпку частного сектора для лучшей проезжаемости по улице Жилярди. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу