Цьогоріч до вишів можна вступити без наявності атестата - МОН

26 июня 2020, 12:42
 

Вступники у 2020 році матимуть можливість подати електронні заяви до вишів без наявності атестату. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України. Як це можна зробити та про строки подання документів?

Цьогоріч до вишів можна буде вступити без наявності атестату. Якщо абітурієнти не встигнуть отримати оригінал свідоцтва про повну загальну середню освіту до кінця вступної кампанії, вони матимуть можливість подати електронні заяви до вишів без наявності атестату. Про це повідомили під час брифінгу у Кабміні.
 
Любомира Мандзій заступник міністра освіти і науки України
 
Якщо ж вступник не отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту до 22 серпня, він може подати заяву в електронному кабінеті вступника без самого свідоцтва, але за записом про його замовлення в системі ЄДБО. Оригінали свідоцтв про повну загальну середню освіту можна подавати  на початку навчання.
 
Реєстрація електронних кабінетів, для вступників на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня, для тих, хто вступає за результатами ЗНО, та до 16 серпня для тих абітурієнтів, які складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. Є і інші цьогорічні новації від відомства. 
 
Міністерство освіти та науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою. І у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування. Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Цьогоріч до вишів можна вступити без наявності атестата - МОН

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу