Під час пандемії українцям будуть надавати психологічну допомогу

26 июня 2020, 14:17
 

А між тим українці вже звикли жити в стресі і в кризових умовах і почали сприймати це як частину життя. Але сильний і тривалий стрес, як стверджують психологи, виснажує і це не найкращим чином позначається і на роботі, і на стосунках. На допомогу українцям розроблено безкоштовну онлайн платформу, де кожен може отримати кваліфіковану допомогу.

Більше трьох місяців українці живуть в умовах карантину. І це вже призвело до кардинальних змін у суспільстві і вплинуло на психологічний стан людей, такого висновку дійшли у Мінохорони здоров'я. Тож у співпраці з провідними фахівцями країни відкрили безкоштовний онлайн-центр з кваліфікованої психологічноі підтримки під час пандеміі. 
 
Це замислено, щоб надавати консультації у зв’язку з поширенням COVID-19, допомогти пережити важку ситуацію, впоратись з емоційним навантаженням. Бо постійні обмеження, негативні новини про коронавірус і невизначеність майбутнього, зазначають психологи, просто виснажують організм і як результат погіршується здатність адекватно оцінювати ситуацію, раціонально мислити, концентруватися, при цьому наростають страхИ та посилюється тривожність. 
 
Лариса Гресь психолог-астролог 
 
Надо понимать, что надо запасаться ресурсом внутренним насколько возможно, социализироваться насколько возможно, включать социальные связи для того, чтобы последующие события можно было преодолеть с более сильным организмом, более сильной нервной системой. И если кто-то и говорит, что мы уже не войдём в ту жизнь, которая была раньше, это всё неправда. Мы должны обязательно войти в ту жизнь, которая была раньше, иначе мы не сможем восстановиться. 
 
Треба більше говорити, більше ділитися емоціями, каже Лариса Гресь. Тому переконана, підтримка психологів, тим більш і на такому всеукраїнському рівні, у такий складний час, сьогодні як ніколи доречна, бо допоможе тим, хто збирається розібратися в собі, знайти причини стресу, переосмислити що відбувається та зрозуміти як далі діяти.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу