Колектив КП КВБО привітали у міськраді з нагоди 20-ти річчя компанії

26 июня 2020, 15:48
 

20-ти річчя відзначило комунальне підприємство «Муніципальна компанія поводження з відходами». За останні роки на підприємстві відбулося багато позитивних змін. Зокрема, за підтримки міста на Дергачівському полігоні ТПВ ведеться будівництво першого в Україні сміттєпереробного комплексу. З нагоди святкової дати керівництво та працівники підприємства були запрошені до зали засідань Харківської міської ради. Там, в урочистій атмосфері, з ювілеєм колектив підприємства від імені міського голови Геннадія Кернеса привітали його заступники.

20-ти річчя відсвяткувала Муніципальна компанія поводження з відходами. За час свого існування підприємство втілоло в життя багато проектів. За вагомий внесок у благоустрій Харкова та з нагоди ювілею, співробітники компанії, які працюють в ній понад 10 років, отримали Почесні грамоти та Подяки. Серед нагороджених і Тетяна Богданова, на підприємстві вона з 2005-го.
 
Тетяна Богданова провідний фахівець відділу маркетингу та економіки КП «Муніципальна компанія поводження з відходами»
 
Мне нравится тот вид деятельности, которым я занимаюсь. Очень много я работаю с людьми. Хочу пожелать успехов, процветания нашей компании в дальнейшем.
 
КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» було створено у 2000 року. З 2005 року компанія експлуатує Дергачівський полігон твердих побутових відходів, на якому проводиться повний комплекс регламентних санітарно-екологічних заходів та контроль за станом атмосферного повітря, грунту і води. Проектування і будівництво цього об’єкту розпочалось під керівництвом  Володимира Мальцева, який в той час очолював муніципальну компанію. Обраній професії він присвятив 38 років, до його порад на підприємстві дослухаються і нині.
 
Володимир Мальцев колишній директор підприємства КП «Муніципальна компанія поводження з відходами»
 
Волей судьбы мне пришлось заниматься проектированием и строительством  очереди полигонов, которую мы по современным технологиям строили, укладывали изолирующие материалы, пленку, выполняя все стандарты, и таким образом мы решили проблему лет на 10, до ввода сейчас нового полигона и завода, была решена проблема в Харькове утилизации ТБО.
 
У 2017 році підприємство отримало ліцензію на право ведення господарської діяльності з захоронення побутових відходів на Дергачівському полігоні, і вперше в Україні застосувало технологію визначення критично високих температур. Сьогодні компанія співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо реалізації інвестиційного проекту, який передбачає впровадження роздільного збору відходів, їх подальше сортування і створення системи збору та утилізації полігонного газу з виробництвом електроенергії. Також підприємство здійснює роботи з рекультивації Дергачівського полігону.
 
Федір Лученко радник Харківського міського голови
 
Это первый в Украине проект по переработке твердых бытовых отходов. Это инвестиционный проект, который город реализует за средства мирового банка. И этот проект будет примером для подражания другим областным центрам нашей страны.
 
«Керівництво міста дуже серйозно ставиться до чистоти Харкова і, зокрема, до  підприємства», -  зазначив заступник Харківського міського голови Андрій Руденко, який від його імені Геннадія Кернеса привітав винуватців свята.
 
Андрій Руденко заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства
 
Вашими руками была сделана громаднейшая работа за последние 20 лет, и посмотрите, насколько уровень той услуги что вы оказываете для населения, насколько он высок. Я хочу вас всех поблагодарить, пожелать крепкого здоровья, успехов в работе и еще раз спасибо.
 
Приймаючи вітання з нагоди ювілею Муніцепальної компанії, її директор зазначив, що за останні роки на підприємстві відбулося багато позитивних змін, і попереду ще багато планів.
 
Юрій Суярко директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами"
 
Зараз ми будуємо сучасний комплекс, полігон. Ми, завдяки нашому мерові, завдяки Андрію Івановичу, Олексію Анатолієвичу придбали багато нової техніки. Завдяки чому ми зараз ще більш якісно і ще більш впевнено виконуємо завдання, які ставить перед нами департамент, керівництво міста. І ті плани, які зараз стоять, ми успішно виконаємо. І скоро на всю Україну наша муніципальна компанія прославиться першим сучасним полігоном, першим сміттєпереробним комплексом такого масштабу, і працювати на муніципальній компанії буде дуже престижно.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу