Харківські шляховики ремонтують покриття по проспекту Ювілейному

26 июня 2020, 15:44
 

По проспекту Ювілейному зміни в русі транспорту. Там міські шляховики оновлюють покриття на ділянці у більш ніж 2,5 кілометри. Робитимуть це кілька днів, про що і попереджають автовласників.

По ньому сьогодні не такий жвавий рух, як завжди. Проспект Ювілейний. У п'ятницю тут міські шляховики стали до оновлення дорожнього покриття. В їхніх планах відремонтувати 70 000 квадратних метрів чи 2,5 кілометри проспекту. До робіт комунальники підійшли грунтовно. Роботи розбили на дві частини - за ділянками. Перша, яку сьогодні асфальтують - від Гвардійців Широнинців до Тракторобудівників. По ній для автівок та громадського транспорту була вільна лише одна смуга. Першим ділом шляховиками були проведені роботи з фрезерування та все було вкрито спецсумішю на бітумній основі. Працювати шляховикам доволі непросто через підвищені температурні показники. Коли на сонці всі плюс 30, а температура того ж щойновкладеного, вже "охолодженого" асфальтобетону, як жартують комунальники, усі (меряю прибором файл 00056!!!) майже 120 градусів. Що вам сказати, тепло.
 
Одумамвен Фелікс Оморуна виконроб
 
Мы сейчас проводим капитальный ремонт. Это собой представляет замена дождеприёмников и смотровых колодцев на проезжей части. Это плита, которую мы называем "ПД-6", это дорожная плита, чтобы устойчиво стоял колодец, плита, которая не приводит к его разрушениям. Более того, мы сейчас укладываем нижний слой, чтобы выровнять проезжую часть, а в дальнейшем верхний слой. Мы демонтировали гранитный борт, который стоял раньше. Этот гранитный борт, который мы демонтировали мы его переустанавливаем на новый, который качественный и долговечный. 
 
Асфальтування першої ділянки, 6-ти смуг загальною протяжністю більш ніж 800 метрів, триватиме кілька днів, додає Фелікс Оморуна. А далі шляховики стануть фрезерувати другу частину проспекту. Продвигаючись до перетину з Салтівським шосе.
  
Одумамвен Фелікс Оморуна виконроб
 
В дальнейшем мы, когда заканчиваем этот участок от Гвардейцев Широнинцев до Тракторостроителей, у нас ещё в проекте - от Тракторостроителей до Салтовского шоссе. Уто самый большой участок. Мы просим с пониманием водителей, у которых, естественно, будут неудобства,  но мы делаем качественную дорогу для вас! Для сообщения, для улучшения города. Поэтому это будет качественный и надёжный асфальт, который будет главным в дальнейшем!
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу