Цьогоріч на Харківщині до газовиків надійшло майже десять тисяч звернень

25 июня 2020, 13:30
 

Тема газової безпеки знову на порядку денному Кабміну. Там обіцять постраждалим від вибуху у Києві нове житло. Наші кореспонденти вирішили запитати про основні правила безпеки та нагадати їх людям.

Цьогоріч на Харківщині до газовиків надійшло майже десять тисяч звернень. Шість тисяч із них - це мешкаці міста. Основна причина викликів - запах газу. У такому випадку потрібно одразу викликати аварійно-диспетчерську службу за номером сто чотири. 
 
Андрій Шаталов старший майстер служби експлуатації систем газопостачання
 
Необходимо перекрыть кран, проветрить помещение, выйти в помещение, которое не загазовано. Ни в коем случае не пользоваться электроприборами, телефонами, ни в коем случае не звонить в звонки, не включать, выключать свет, и,естественно, не пользоваться открытым огнем.
 
Часто, стверджують газовики, люди не звертаються до спеціалізованих організацій для проведення робіт. І це, наголошують, може привести до трагічних наслідків. 
 
Андрій Шаталов старший майстер службу експлуатації систем газопостачання
 
Очень часто нарушения у нас по городу, в первую очередь - это самовольное вмешательство в систему газоснабжения. Это замена газовых приборов, плит, колонок газовых, колонок, перенос этих приборов, замена участков газопровода. Может быть утечка газа, может быть взрыв, пожар, несчастные случаи. 
 
Також, пояснює Андрій Шаталов, не можна встановлювати електричні примусові витяжки там, де є газові колонки або котли. Може виникнути зворотня тяга, коли продукти неповного згоряння повертаються до приміщення. Чадний газ люди не відчувають, пояснює Андрій Шаталов, і в цьому небезпека, тож радить дотримуватись правил.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу