Субсидії - лише готівкою

25 июня 2020, 13:44
 

У Кабінеті міністрів запропонували перейти виключно на готівкову форму виплати субсидій. Раніше пільгу живими грошима можна було отримати лише, якщо подати заяву до відповідного органу. Але ймовірно, що вже майбутнього опалювального сезону всі пільговики отримають субсидію лише готівкою.

Багато українців вимушені користуватись  субсидією, щоб мати змогу сплатити комунальні послуги. Ця Житлова допомога наразі  надається як в готівковій, так і в безготівковій формі, за бажанням отримувача. Але Кабмін хоче перейти виключно на готівкову форму надання допомоги. Про це йдеться у програмі діяльності уряду, яка зараз знаходиться на розгляді Верховної Ради. В цілому програма передбачає наступні зміни
 
Зміни в виплаті субсидії:
 
- адресну соціальну допомогу, наприклад малозабезпеченим родинам, будуть надавати лише тим, хто опинився у складних життєвих обставинах;
- житлову субсидію будуть отримувати лише готівкою;
- українців з малозабезпечених родин будуть стимулювати до пошуку роботи, в тому числі і пропонувати фінансову допомогу для відкриття свого бізнесу.
 
Крім того Кабмін хоче реорганізувати інститут соціального інспектування з метою унеможливлення зловживань при отриманні допомоги від держави. Акцентують урядовці і на тому, що отримувачам пільг слід  очікувати  перевірок. 
 
Міністерство соціальної політики України
 
Це верифікація електронних реєстрів, в яких міститься інформація про пільговиків. І це зовсім не означає, що завтра до вас додому  прийдуть соціальні інспектори і перевірятимуть, як ви живете. Робота буде проводитись на базі інформаційно-аналітичної платформи, на предмет відповідності вимогам надання соціальної допомоги.
 
У держбюджеті на 2020 рік на програму субсидій закладено близько 47 млрд грн. А перевірка одержувачів держдопомоги на оплату комунальних послуг - стандартна процедура, переконує міністерка, яка проводилася як 10 років тому, 5 років, так і зараз. В уряді зазначають, що в результаті вже проведених інспекцій вдалося ліквідувати можливість отримання двох субсидій одним домогосподарством. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу