Переукласти договір з КП "Харківводоканал" можна через Укрпошту

25 июня 2020, 12:41
 

Інтенсивна робота по укладанню нових договорів з усіма абонентами «Харківводоканалу» продовжується. На підприємстві зазначили, дистанційно це можна зробити і через Укрпошту.

На комунальному підприємстві «Харківводоканал» нагадують про необхідність переукладання  договорів. Дистанційно, у період карантину, це можна зробити через Укрпошту. Також комунальники закликають своїх абонентів не накопичувати заборгованості за надані їм послуги водопостачання та водовідведення.
 
Тарас Грущак директор департаменту збуту КП "Харківводоканал" 
 
Враховуючи особливості сьогодення, введення карантинних заходів з березня місяця та з метою запобігання поширення COVID-19, підприємство, через засоби Укрпошти, нашим абонентам направляються примірники договорів, які направляються з відповідною пам’яткою.
 
У пам’ятці вказано, які саме графи потрібно заповнити в договорі, яким чином його необхідно підписати та направити назад на підприємство. Тарас Грущак зазначає, це можна зробити через Укрпошту або безпосередньо віднести до відділу Харківводоканалу. Крім того, в пам’ятці зазначені номери телефонів абонентських відділів та кол-центру підприємства.
 
Тарас Грущак директор департаменту збуту КП "Харківводоканал"
 
На сьогодні через Укрпошту нами направлено близько 200 тисяч примірників договорів для наших абонентів, при отриманні повідомлення з Укрпошти нашими абонентами по відповідних відділеннях по адресам мешкання, абоненти можуть звернутися та отримати примірники. Скориставшись пам’яткою заповнити відповідні бланки договорів та повернути підписані договори до КП «Харківводоканал».
 
Загалом, через потужності Укрпошти та відділи підприємства укладено близько 100 тисяч договорів нового зразка. Також комунальники повідомили, на період карантинних заходів, активність платежів абонентів за отриманні послуги знизилась. 
 
Тарас Грущак директор департаменту збуту КП "Харківводоканал"
 
Недоотримання, несвоєчасна сплата нашими абонентами отриманих послуг суттєво впливає на роботу підприємства, оскільки незважаючи на карантин, підприємство здійснює діяльність в шатному режимі, забезпечує водопостачання та водовідведення в місті. Крім того проводяться планові, та позапланові ремонті роботи. З огляду на викладене звертаюсь до абонентів і прошу своєчасно сплачувати за комунальні послуги, оскільки заборгованість, станом на сьогодні, тільки категорії населення складає близько 600 мільйонів гривень.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу