Україна внесла до протоколу лікування хворих на COVID-19 новий медпрепарат

25 июня 2020, 12:22
 

COVID-19 і далі шириться Україною. За добу плюс майже тисяча нових випадків. І це рекордний показник захворюваності за весь час епідемії. Аби стримати спалах інфекції, у МОЗ вже заявили про підготовку другої хвилі лікарень для госпіталізованих з коронавірусом, також доповнили протокол лікування новим медпрепаратом та вчергове закликали українців не порушувати правила адаптивного карантину.

У Мінохорони здоров'я не приховують свого відчаю. Замість зниження кількості випадків захворювання на COVID-19, їх щодня стає все більше. От знову тисяча нових. Таким чином захворівших в Україні понад 40 тисяч. Ситуація, кажуть, останнім часом значно погіршилась, якщо показник активних хворих на 100 тисяч населення ще два тижні тому складав 37 осіб - сьогодні він становить 50.
 
Лікарні переповнені. МОЗ готує другу хвилю медзакладів для прийому хворих на COVID-19. Лікарі, які в даний час надають допомогу госпіталізованим, потребують підтримки кожного українця, яке полягає в елементарному дотриманні вимог карантину, переконаний очильник профільного міністерства.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Ми дійсно лековажно відносимося до нашого здоров'я і ми бачимо це з тих цифр, які я щодня оголошую. Сьогодні черговий антирекорд. Я кожного дня звертаюсь до вас з проханням, щоби ви дотримувалися цих наших правил, які встановлені в країні, які рекомендує Міністерство охорони здоров". Сьогодні звертаюсь саме з проханням допомогти нашим лікарям. Повірте для них це буде найкраща допомога, якщо ми будемо дотримуватися карантинних правил, тоді буде пряма залежність, тоді госпіталізації будуть зменьшуватися, навантаження на них буде зменьшуватись. 
 
Також у МОЗ на підставі українського та міжнародного досвіду боротьби з коронавірусом, на засіданні робочої групи за участі провідних фахівців країни, прийняли рішення про включення до протоколу лікування хворих на COVID-19 новий медпрепарат, який вже довів свою ефективність у зниженні кількості смертей від коронавірусу.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Такий препарат як Дексаметазон було прийнято рішення щодо його використання до нашого клінічного протоколу як лікувати, як застосовувати. Взагалі національний протокол це така інструкція, щоби лікування було більш ефективним. Ефективне лікування це для всіх зрозуміла річ, щоби людину лікувати якмога швидше, щоби кількість одужавших людей постійно збільшувалася, а кількість летальних випадків постійно зменьшувалася. 
 
Проте, фахівці застерігають, цей препарат не лікує коронавірус, його непотрібно скуповувати і приймати для профілактики, бо його застосовують лише для хворих, з важким перебігом недуги, яким потрібна киснева підтримка і штучна вентиляція легенів 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу