Проєкт програми діяльності Уряду відправили на доопрацювання

4 июня 2020, 15:34
 

Програму діяльності Уряду необхідно вдосконалити спільно з парламентськими комітетами. Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль звертаючись до народних депутатів. Парламентарі розкритикували заяву голови Уряду, але відправили програму на доопрацювання.

Парламент відправив на доопрацювання проект Програми діяльності уряду. Прем'єр Денис Шмигаль сам звернувся до депутатів з проханням надати час для внесення змін. Голова Уряду зазначив, що кабінет міністрів вже працює над вдосконаленням документу та виконує ті заходи, які вже були прописані спільно з комітетами.  
 
Денис Шмигаль прем'єр-міністр України
 
Ми будемо просити народних депутатів відправити програму діяльності уряду, яка винесена на голосування, на доопрацювання. Після такого кроку Кабмін зможе внести оновлену програму діяльності, разработанною спільно з парламентом, усіма комітетами. Після цього наш уряд буде чекати вашої підтримки по новому документу.
 
Проект програми діяльності уряду зареєстрували у Верховній Раді, ще 13 квітня. Згідно документу Кабінет Міністрів планує продовжити реалізацію "Нової української школи", а також створити ефективну систему профорієнтації. Також програма передбачає впровадження накопичувальної пенсійної системи, підтримку інформаційної безпеки та розвиток волонтерства в Україні
 
Денис Шмигаль прем'єр-міністр України
 
Ми подавали першу програму дій з розумінням, що обов'язково будемо її доопрацьовувати. В той же час Уряд не хотів порушувати закон і регламент, а тому програма надійшла в парламент у визначений законом термін. Це був базовий документ, який визначав напрямки нашої діяльності, та основні маяки, куди ми плануємо рухатись в умовах невизначеності на той час. 
 
Заява прем'єра щодо відкликання проєкту програми викликала обурення у деяких парламентарів, які, навіть, пропонували Уряду піти у відставку. Втім, незважаючи на це, документ на доопрацювання відправили, голову уряду залишили. "За" чергову спробу перезавантаження ідей і планів кабміну проголосували 245 народних депутатів України.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу