Дитяча молочна кухня випустила продукцію для дорослих

4 июня 2020, 15:22
 

КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» презентувала нову лінійку продукції з 8 позицій. Це молочні продукти з пробіотиками і біфідобактеріями, але для дорослого населення. Харківська молочна кухня виготовляє дитяче харчування з 70-х років і користується великим попитом у населення. Наразі фабрика виробляє 29 найменувань дитячого харчування. Щоденно виготовляється і реалізується до 10 тисяч порцій.

Окрім традиційної молочної продукції на фабриці виготовляють  компоти, узвари, киселі, фруктове пюре. Воду для напоїв  беруть зі скважини, розташованої на території. До речі, сама вода перед тим, як потрапити до бляшанок, очищується та насичується корисними мінералами. Придатна вода для вживання як дітей, так і дорослих. 
 
Анна Ємельянова начальник виробничої дільниці №2  КП «Міська молочна фабрика-кухня  дитячого харчування»
 
«Велика родина»  фасуется в 19-литровый бутыль и вода для детского питания «Дочки и сыночки» в 5-литровые.  Прежде чем вода подается на розлив, она глубинными насосами подается  в цех, где проходит очистку, обеззараживание и доведения ее оптимального минерального состава до требуемых значений.
 
На усіх етапах виробництва ведеться лабораторний контроль. І враховуючи те, що підприємство відноситься до департаменту охорони здоро’я, і є об’єктом високого ступеня ризику, бо  виробляє харчування для дітей від 6 місяців і спеціальну лікувальну, диєтичну продукцію з пробіотиками, санітарно-гігієнічнічних норм тут дотримувались завжди. Тому під час карантину фабрика продовжила роботу, але ще більш посилила дизенфіційні заходи, зазначила  заступник директора з безпеки і якості. Працювали усі пункти видачі харчування, хоча кількість  споживачів  зменшилась. Навантаження на підприємство знизилось, натомість з’явились ресурси для втілення у життя давніх  проектів. За період  карантину підприємству вдалося розробити та запустити у виробництво ексклюзивну лінійку молочної продукції для дорослого населення. 
 
Людмила Лобойко заступник директора з безпеки та якості КП «Міська молочна фабрика-кухня  дитячого харчування»
 
Представлено 8 наименований: молоко пастеризованое, кефир обезжиренный, кефир 3,2%,  бифивитоцидофильная с пробиотиками, масло топленое, масло сливочное, два наименования сыворотки. Это питание – у нас давно были просьбы от взрослого населения – высокого качества. Сырье – это молоко экстра, высшего сорта, с теми же пробиотиками. Но единнственное, что технологический процесс и упаковка дали возможность продлить срок  реализации. 
 
Якщо дитяче харчування придатне протягом дня, тому і реалізується лише через облаштовані пункти видачі за попереднім замовленням, то серія для дорослих зберігається до 14 днів, пояснює технолог. Продукція харківської молочної кухні цінується корисними  живими бактеріями і лікувальними  властивостями. Лінійка дорослого харчування, впевнені виробники, неодмінно буде мати попит і не лише у харків`ян.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу