Верховна рада ухвалила законопроект про підвищення соцвиплат окремим категоріям дітей

3 июня 2020, 14:09
 

Народні депутати підтримали закон про підвищення соцвиплат на дітей з інвалідністю та на дітей над якими встановлено опіку чи піклування. На скільки збільшиться розмір державної допомоги?

Верховна Рада ухвалила законопроект про підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб. Документ передбачає збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, з двох до 2,5 прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, а на дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткових мінімумів. 
 
Розмір допомоги збільшиться наступним чином:
 
На дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, з двох до 2,5 прожиткових мінімумів:
 
для дітей до шести років - 4 447,5 гривень;
 
для дітей від шести до 18 років - 5 545 гривень.
 
На дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткових мінімумів:
 
для дітей з інвалідністю до шести років - 6 226,5 гривні;
 
для дітей з інвалідністю від шести до 18 років - 7 763 гривні. 
 
Закон також передбачає і розширення кола осіб, які мають право на призначення державної соціальної допомоги на догляд у разі інвалідності. Туди включили одиноких осіб, які досягли 80-річного віку та які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію. У такому разі виділятиметься 40% прожиткового мінімуму. А це 655 гривень додаткової підтримки до раніше впровадженої програми доплат пенсіонерам. У документі також зазначається, що перелік документів, необхідних для призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям та особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, буде встановлювати Кабінет міністрів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу