У Департаменті контролю просять харків'ян повідомляти про аварійні рекламні конструкції

3 июня 2020, 12:50
 

У Департаменті контролю просять харків'ян повідомляти про аварійні рекламні конструкції. Констатують, що за це власники несуть адміністративну відповідальність.

За незаконну рекламну конструкцію - штраф. Щоправда, наразі, під час карантину, констатують у Департаменті контролю міської ради, перевірки заборонені законодавством. Після його завершення - їх відновлять. Та працівники все одно слідкують за дотриманням правил розміщення зовнішньої реклами. Просять харків'ян повідомляти про аварійні рекламні конструкції. 
 
Віталій Нікулін начальник відділу реклами Департаменту контролю
 
Возьмем обычный бигборд 3 на 6. Если мы выявляем, что рекламное поле на нем разорвано и бумага, допустим, валяется или вообще он поврежден, то мы составляем протокол об административном правонарушении. Далее направляем его в городскую административную комиссию и накладывается штраф от 850 до 1700 гривен. Если неравнодушные харьковчане выявят, что конструкции находятся в аварийном состоянии, неудовлетворительном техническом, эстетическом, то необходимо звонить по номеру телефона 725-25-35. Это телефон отдела рекламы.
 
Цьогоріч, до карантину, склали сто п'ятдесят адмінпротоколів. Торік їх було триста п'ятдесят на суму більше, ніж півмільйона гривень. Ці кошти стягнули до міського бюджету. У Департаменті контролю радять підприємцям звертатись до них за консультаціями та оформлювати дозвільні документи на розміщення зовнішньої реклами. 
 
Віталій Нікулін начальник відділу реклами Департаменту контролю
 
После полной отмены карантина можно обращаться для подачи документов в любой центр предоставления административных услуг на территории города. Для получения консультации необходимо обратиться в Центр предоставления административных услуг на Гимназическую набережную, 26. Там с 09.00 до 12.00 ежедневно, кроме выходных, наш консультант полностью расскажет процедуру, покажет на примерах, как необходимо оформить документы. Ну, и можно сразу проконсультироваться, и сразу сдать документы.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу