Пробне ЗНО: розміщенні запрошення-перепустки для учасників тестування

2 июня 2020, 13:41
 

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО доступні запрошення-перепустки. Про те, як їх роздрукувати та про основні правила під час проходженя тестувань у наступному матеріалі.

Пробне ЗНО-2020: в особистих кабінетах учасників тестування доступні для друку запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування. Роздрукувати їх доволі просто - потрібно скористатись функцією "сформувати запрошення-перепустку". Документ доступний у форматі PDF та завантажується автоматично. 
 
Запрошення є підставою для допуску у пункти тестування, не слід забувати про паспорт та картку учасника пробного ЗНО, що також роздруковується у особистому кабінеті. Нагадаємо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів. Також під час входу до пункту тестування учасники двічі проходитимуть ідентифікацію. Перший раз на вході - потрібно буде зняти маску і показати обличчя. Після знову надягти маску та пройти температурний скринінг безконтактним термометром. Якщо температура буде нижча, ніж 37,2°C, учасник буде допущений до пункту тестування. Перед входом в аудиторію учасників мають ідентифікувати ще раз.
 
Тетяна Вакуленко заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти 
 
Учасники повинні відійти на безпечну відстань від інструктора, не менше ніж 1,5 метра та показати власний документ і обличчя без маски.
 
У пункті тестувань необхідно дотримуватись соціальної дистанції.  Одноразові медичні маски потрібно замінювати кожні 3 години. В Українському центрі оцінювання якості освіти також наголошують - перед проходженням тестувань учасникам необхідно спостерігати за власним станом здоров'я. 
 
Якщо маєте певні хронічні захворювання, симптоми яких подібні до симптомів респіраторних захворювань (підвищена температура тіла, важкість дихання тощо), візьміть, будь ласка, довідку в лікаря, яка підтвердить, що певні симптоми є Вашою фізіологічною особливістю або ознакою захворювання відмінного від того, що викликане СOVID-19.
 
Зі свого боку ми дезінфікуватимемо і провітрюватимемо приміщення, допомагатимемо Вам орієнтуватися в пункті тестування, а також усіляко підтримуватимемо протягом тестування. Ситуація, що склалася, непроста і часто викликає нервування. Просимо поважати інших учасників і працівників пункту тестування, щоб зробити цей досвід максимально корисним для всіх. 
 
А основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 25 червня до 17 липня.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу