Батькам вхід заборонений. Як дитсадки Харкова почали працювати?

1 июня 2020, 13:19
 

Вимірювання температури та посилення правил безпеки. Все те, з чим раніше дитсадки стикалися лише у разі необхідності, тепер перетворюється на повсякденний обов'язок. Ось так від сьогодні розпочали роботу харківські садочки.

Ось так тепер в дитячих садочках розпочинається ранок, з вимірювання температури малечі. Діти вишукувалися на вході з батьками і чекають на свою чергу. Але з дотриманням дистанції. Так само ж тепер розпочинається ранок й у вихователів, перед прийомом дітей, їм обов'язково міряють температуру та перевіряють їхнє самопочуття. 
 
Надія Бежан медична сестра дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №108
 
Температуру мы принимаем до 37,2, но, слава Богу, у нас никого выше нормы не было, все в пределах нормы - 36,5, 36,6, у всех все хорошо.
 
Після ранкового вимірювання температури, цю ж процедуру проводитимуть кожні чотири годині, як для малечі, так і для вихователів. Та правила адаптивного карантину торкнулися й батьків, до закладу їх не пускають. Тепер віддавати та забирати малечу їм можна лише біля входу. 
 
Юлія Кравченко мати вихованця  
 
Я привела ребенка в садик, потому что думаю, что здесь все меры приняты. И я доверяю, и оставляю здесь своего ребенка во время карантина. Принимают детей у двери и всех родителей не пускают на территорию. Это очень хорошо, я считаю.
 
Карина Черкас мати вихованця
 
Все предусмотрено, так как карантин сейчас, я довольна всем, претензий не имею. Мы не боимся, мы любим наш садик, мы за ним очень скучали, мы доверяем нашему садику. Ни за что не переживаем. 
 
Далі - діти разом із вихователями, які їх зустрічають на вході, крокують до майданчиків. А не як зазвичай одразу до групи. 
 
Тепер більшість часу малеча проводитиме саме на вулиці, вихователі в умовах адаптивного карантину відкоригували план занять. У кожного свій майданчик, завдання та ігри лише з одногрупниками. Так, якщо погода дозволятиме, малеча проводитиме в групі мінімум часу.
 
І заводитимуть групи також по черзі, аби малеча не скупчувалася біля входу. В самому ж приміщенні діти також побачили низку змін: килими з довгим ворсом прибрали, рушники також, замість них - паперові, іграшки - лише пластикові, бо їх можна помити. А ще прибрали пластилін. 
 
Ірина Семенченко вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №108
 
Прибрали м'які іграшки, прибрали те, що не можна помити чи обробити, продезінфікували все, що можна було. Через кожні дві години будуть обробляти поверхні, ручки, митися підлога  
 
А ще розсунули столи та ліжечка на півтора метри. Та Аліса - вихованка дитсадку каже, ці нововведення - для неї не завада. Бо сумувала не за іграшками, а за своїми друзями.
 
Аліса вихованка дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №108
 
Ты скучала по садику? - Да. Очень сильно. - Теперь ты рада? - Да. - Почему ты скучала? - Потому что был карантин, потому что так долго, я очень заскучала. Даже думала, что там делают мои подружки: Мила, Катя, Полина? 
 
Проте не всіх дітей привели до садочку, з майже двохста, прийшло менше половини. 
 
Людмила Московченко завідувач дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №108
 
Батьків ми опитували, хто планує до нас сьогодні прийти. На даний момент прийшла 61 дитина. Звісно, кожен переживає і ми переживаємо за здоров'я своєї дитини, але сподіваюся, що всі умови, які вимагалися від нас, ми все дотримали, тому сподіваюся, що карантин пройде безболісно для нас.
 
І ще відтепер вихователі працюють лише в масках, проте на дітей це правило не розповсюджується.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу