Харківські ЦНАПи знову приймають відвідувачів і з'явилась нова послуга

28 мая 2020, 14:57
 

У Харківських ЦНАПах з'явилась нова комплексна послуга. Разом із карткою ІD, особи від 14 до 18 років отримуватимуть й ідентифікаційний код, що буде прописаний на пластиковому документі. Наразі Харківські центри з надання послуг знову приймають відвідувачів, щоправда лише на умовах попереднього запису в електронній черзі.

Центри з надання адміністративних послуг Харкова поступово виходять з карантину і знову приймають відвідувачів. Щоправда, для того, аби оформити ту чи іншу послугу потрібно попередньо зареєструватись онлайн, або ж телефоном. І лише у призначений час людей впускають до приміщення ЦНАПів.   
 
Все для того, щоб уникнути скупчення людей. Власне, тому зали очікування пустують. Відвічувачі потрапляють відразу до адміністраторів.
 
Дмитро 
 
Сегодня получал паспорт на 25-летие я вклеил фотографию. Мне  так нравится гораздо больше, так как очередей вообще нет. Я записываюсь онлайн. Мне не нужно здесь сидеть часами и ждать своей очереди. Я вот зашел, приехал 10 минут назад, подождал у двери пару минут. Вот уже ушел. Буквально 5 минут это все заняло, даже меньше. Мне так больше нравится. В дальнейшем я буду только онлайн записываться. 
 
Дар'я 
    
Я на карантине вышла замуж. И сейчас меняла паспорт все. Все хорошо. Девочки очень приятные, любезные. Помогли и поменяли уже в течении 5 минут. 
 
Тричі на день у ЦНАПі проводять вологе прибирання. Співробітники дотримуються санітарних норм. Щодо послуг, то з послабленням карантину у центрах знову повернулись до того переліку, що традиційно надавали до запровадженя обмежень у зв'язку з пандемією. У ТОП-З  популярних послуг : оформлення бізнесу,  подовження довідок багатодітних та оформлення закордонного паспорту. На час всеукраїнського карантину подання документів на оформлення біометричного паспорту було призупинено. 
 
Оксана 
 
На загранпаспорт мы записывались еще на апрель. В апреле сказали, что услуга не оказывается. А 25-го числа я подумала, что если открылось метро, то возможно открылось все остальное, то возможно сделать загранпаспорт. На сайте записалась, даже удивилась, что 28 число. Записались, пришли, без очереди без ничего, все хорошо. Вызвали, сделали паспорт и все.     
 
З четверга до переліку послуг, що надають у центрах додалась ще одна. Для тих кому за 14. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку
 
З сьогоднішнього дня ми запровадили нову комплексну послугу. Вона називається ID-14. Тобто особи, які досягли віку від 14 до 18 років, які мають зареєстроване місце проживання одночасно при оформленні  ID-картки вперше можуть також зареєструватися в державному реєстрі фізичних осіб платників податків. Тобто, якщо раніше людині потрібно було звертатися до податкової служби, оформлювати заяву , потім приходити і отримувати довідку про присвоєння реєстраційного номеру, облікової картки платників податків, то тепер цю послугу можна отримати одночасно разом з оформленою  ID-карткою. Ідентифікаційний код наноситься на  ID-картку.
 
Зараз з послабленням карантину - ЦНАП Шевченківського району приймає щодня до 100 відвідувачів. Загалом по місту послуги отримують до 2 тисяч осіб. У порівнянні зі звичним періодом, коли дозволений і онлайн запис, і живі черги - до 5 тисяч людей. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу